Kolejnego dnia, we wtorek, na ekrany telewizorów powróci show Kuby Wojewódzkiego. Wiadomo już, że pierwszymi gośćmi będą Karolina Gilon i Marcin Miller. Gospodarz programu tak zapowiedział pierwszy odcinek nowej serii:
WE WTOREK O 21:30 - czyli wcześniej niż zwykle !!!25 lat zespołu BOYS i Marcin Miller26 lat Karoliny Gilonzapraszamk.
Musimy przyznać, że dobór gości bardzo ciekawy. Co wyjdzie z zestawienia początkującej modelki z piosenkarzem disco polo? Dowiemy się niedługo. Tego nie można przegapić!