NewsyKarol III pracuje mimo choroby. Pojawiły się nowe zdjęcia monarchy

Karol III pracuje mimo choroby. Pojawiły się nowe zdjęcia monarchy

Karol III
Karol III
Źródło zdjęć: © Instagram
06.03.2024 22:12

Karol III, pomimo choroby, pełni swoje obowiązki? W sieci pojawiły się nowe zdjęcia władcy Wielkiej Brytanii. Jak wygląda król, który poddaje się leczeniu nowotworu?

Karol III postanowił podać do wiadomości publicznej, że poddał się leczeniu w związku z wykryciem nowotworu. Ogłoszono, że na jakiś czas zaprzestanie wykonywania obowiązków królewskich. Najwyraźniej jednak czuje się lepiej, bo w sieci pojawiły się nowe zdjęcia ze spotkań króla z ambasadorami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Karol III pełni obowiązki królewskie

Choć spodziewano się, że król nieprędko wróci do pracy, w sieci pojawiły się właśnie zdjęcia ze spotkania Jego Wysokości z ambasadorami.

Król przyjął dziś rano w Pałacu Buckingham ambasadorów Algierii i Mauretanii. Pan Nourredine Yazid i pan Samba Mamadou Ba złożyli Jego Królewskiej Mości swoje "listy uwierzytelniające" – oficjalne listy od głów państw, które wyznaczają początek ich stanowisk w Wielkiej Brytanii – przekazał Pałac.

Karol III na zdjęciach prezentuje się całkiem nieźle i pozuje z uśmiechem na twarzy. Mamy nadzieję, że czuje się dobrze i że leczenie przynosi efekty. Królowa Camilla nie mijała się z prawdą, gdy mówiła, że jej mąż już nie może doczekać się powrotu do pracy.

Co się dzieje z księżną Kate?

Nowe zdjęcia Karola III wywołają z pewnością nową falę pytań o księżną Kate. Skoro bowiem król może wykonywać część swoich obowiązków podczas leczenia nowotworu, a także nagrywa filmiki na swoje media społecznościowe, dlaczego księżna Kate wciąż się ukrywa?

Powstają kolejne teorie spiskowe na temat jej stanu zdrowia, a kolejne pojawienie się jej teścia w przestrzeni publicznej nie uciszy plotek. Czy Pałac Kensington wyda oświadczenie?

Karol III spotkał się z nowymi ambasadorami
Karol III spotkał się z nowymi ambasadorami © Instagram
Karol III spotkał się z nowymi ambasadorami
Karol III spotkał się z nowymi ambasadorami © Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także