NewsyJustyna Żyła nie mogła sobie odpuścić takiej przyjemności. Dogryzła eks mężowi zaraz po tym, jak został mistrzem świata

Justyna Żyła nie mogła sobie odpuścić takiej przyjemności. Dogryzła eks mężowi zaraz po tym, jak został mistrzem świata

Justyna Żyła
Justyna Żyła
Elwira Szczepańska

27.02.2021 20:40, aktual.: 28.02.2021 00:45

Cała Polska oklaskuje sukces Piotra Żyły. Został mistrzem świata w skokach narciarskich na normalnej skoczni w Obersdorfie. Jako piąty Polak w historii zdobył złoty medal w MŚ.

Po wygranej 34-latek nie krył radości, rzucał się w śnieg, krzyczał i udzielał wywiadów największym stacjom telewizyjnym. Zapytany przez dziennikarza TVP o rozmowę, którą odbył przed zawodami z Michalem Dolezalem nie mógł sobie przypomnieć, jak motywował go trener:

Nie wiem, coś tam gadał. Ja miałem, tak jak mówię, taki dobry dzień, że ja nie pamiętam, co on mówił. Coś tam mówił. Trzeba jego pytać, bo ja dzisiaj nie pamiętam - wyznał Żyła.

Jednak tego, że zwycięży, był pewien.

Jaki dzisiaj jest dobry dzień! Wszystko mi wychodziło! To aż nie do wiary. Ale miałem energii. Jak przyszedłem na skocznię, byłem tak nakręcony, że wiedziałem, że nie ma szans, żebym tego nie wygrał, że muszę to wygrać - powiedział na antenie Eurosportu.

Jak zareagowała Justyna Żyła na sukces Piotra Żyły?

Wiadomo nie od dziś, że Justyna Żyła bacznie obserwuje poczynania byłego męża. Mimo że są już dwa lata po rozwodzie, to nie mogą się dogadać i nie szczędzą sobie przykrości. Ich przepychanki w social mediach obserwuje cała Polska. Nic więc dziwnego, że po zdobyciu złota przez Piotra w Obersdorfie, wielu zajrzało na Instagram jego eks małżonki.

Co można tam znaleźć? Otóż Justyna zajęta była w kuchni. Piekła, gotowała - jednym słowem skoki w ogóle jej nie obchodziły. Nie pojawiła się nawet wzmianka o wielkim sukcesie ojca jej dzieci. Pokazała za to, jak jej córka czyta książkę, którą dostała w prezencie. Trudno nie zauważyć, co znajduje się na jednej z ilustracji. Widać na niej dzieci, które obserwują ostro dyskutujących rodziców. Przypadek?

Justyna Żyła uczciła urodziny córki
Justyna Żyła uczciła urodziny córki
Justyna Żyła uczciła urodziny córki
Justyna Żyła uczciła urodziny córki
Justyna Żyła zmieniła fryzurę
Justyna Żyła zmieniła fryzurę
Justyna Żyła pozuje na polu
Justyna Żyła pozuje na polu
Justyna Żyła z dziećmi
Justyna Żyła z dziećmi
Córka Justyny Żyły czyta książkę
Córka Justyny Żyły czyta książkę
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także