NewsyJustyna Gradek i jej czułości z nowym partnerem. W końcu go pokazała

Justyna Gradek i jej czułości z nowym partnerem. W końcu go pokazała

Justyna Gradek (fot. Instagram)
Justyna Gradek (fot. Instagram)
14.01.2024 15:06

Justyna Gradek zaistniała w przestrzeni publicznej jako partnerka milionera i projektanta mody – Niemca Philippa Pleina. Ich relacja miała wzloty i upadki. Pod koniec 2018 roku Philipp oskarżył Justynę o kradzież, co na szczęście udało się wyjaśnić z korzyścią dla modelki. Jakiś czas później atrakcyjna Polka weszła w związek z rumuńskim milionerem Alexem Bodim.

W rozmowie z Jastrząb Post Gradek zdradziła, że ma wysoko zawieszoną poprzeczkę, jeśli chodzi o wybór partnerów. Szczególnie ceni sobie przedsiębiorców z kilkoma biznesami.

Ja lubię kiedy facet ma łeb na karku, ma kilka biznesów i jest logistycznie dobrze poukładany. (…) Nie mogłabym być z biedną osobą. Ja zawsze jestem szczera, nie owijam w bawełnę, mówię to, co myślę.  Nie będę udawała kogoś kim nie jestem i udawała, że będę z osobą, która zarabia mniej ode mnie. Byłam w takim związku i wiadomo – nie wyszło – ujawniła przed naszymi kamerami.

Justyna Gradek pochwaliła się nowym partnerem

Już kilka tygodni temu celebrytka napisała w sieci, że ma nowego partnera. Podczas wakacji na Bali wydali niemałą fortunę. Dotąd jednak nie pokazała go w sieci. Dowiedzieliśmy się jedynie, że jest on mieszkańcem Niemiec. W połowie stycznia celebrytka wyszła na przekór oczekiwaniom fanów.

Na InstaStories wrzuciła romantyczny film, na którym zapozowała u boku wybranka. Co więcej, przystojniak nie szczędził jej czułości. W pewnym momencie obdarzył ją całusem.

  • Justyna Gradek na meczu Polska-Łotwa
  • Justyna Gradek
  • Justyna Gradek
  • Justyna Gradek
  • Justyna Gradek
  • Justyna Gradek pokazała nowego partnera (fot. InstaStories Justyny Gradek)
  • Justyna Gradek pokazała nowego partnera (fot. InstaStories Justyny Gradek)
  • Justyna Gradek na meczu Polska-Łotwa
[1/8] Justyna Gradek na meczu Polska-Łotwa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także