NewsyJustin Bieber rozgadał się o ciąży Hailey. Zdradził, kiedy zostanie ojcem

Justin Bieber rozgadał się o ciąży Hailey. Zdradził, kiedy zostanie ojcem

Justin Bieber i Hailey Bieber
Justin Bieber i Hailey Bieber
Zuza Maciejewska

01.12.2020 13:40

Justin Bieber i Hailey Baldwin dwa razy stawali na ślubnym kobiercu. Po raz pierwszy swój związek zalegalizowali w urzędzie. W zeszłym roku złożyli przysięgę przed ołtarzem. Podczas drugiego ślubu młodej parze towarzyszyła spora gromadka gości, wśród której nie brakowało znanych osób. To oni chętnie dzielili się z internautami zdjęciami z uroczystości, pokazywali wystawne przyjęcie i zakochanych w sobie po uszy nowożeńców.

Justin i Hailey tworzą jeden z popularniejszych związków na świecie. Interesują się nimi tabloidy, które co jakiś czas serwują czytelnikom ciekawostki na ich temat. Tak jak niedawno, gdy jeden z nich ogłosił, że rodzina Bieberów się powiększy. Modelka, by uciąć wszelkie domysły, wydała oficjalne oświadczenie. Zapewniła w nim, że na razie nie zostanie mamą.

Justin Bieber o dzieciach z Hailey. Kiedy zostanie tatą?

Chociaż piosenkarz i jego ukochana nie planują dzieci, pewne jest, że Justin Bieber marzy o tym, by zostać tatą. W programie The Ellen DeGeneres Show ujawnił, że gdy już zostanie ojcem, na cześć każdego malucha – podobnie jak David Beckham – zrobi sobie tatuaż na plecach. Powiedział, że chciałby mieć gromadkę dzieci. Ostatnie słowo w tej kwestii należy jednak do jego żony:

Będę miał tyle dzieci, ile Hailey zechce urodzić. Chciałbym mieć małe plemię. Ale to jej ciało i cokolwiek ona postanowi, tak się stanie. Myślę, że też chciałaby mieć kilka dzieci. Co najmniej dwa lub trzy.

Bieber dodał, że na razie nie spieszy im się do rodzicielstwa. Czeka na to, aż jego żona osiągnie pewne cele w swojej karierze i będzie gotowa, by w pełni skupić się na macierzyństwie. Dopiero wtedy jego rodzina się powiększy:

Myślę, że Hailey nadal ma pewne rzeczy, które chce osiągnąć jako kobieta. Uważam, że po prostu nie jest jeszcze gotowa, by zostać mamą. W mojej ocenie jest to w porządku.

Hailey Bieber w modelingu działa od kilku lat. W tym czasie na swoim koncie zapisała sporo sukcesów, wśród których warto wspomnieć o współpracy z markami takimi jak Guess, Ralph Lauren i Tommy Hilfiger.

Justin Bieber i Hailey w sesji dla Vogue'a
Justin Bieber i Hailey w sesji dla Vogue'a
Justin Bieber ma za złe mediom, że udostępniają zdjęcia z tego okresu
Justin Bieber ma za złe mediom, że udostępniają zdjęcia z tego okresu
Hailey Bieber, Justin Bieber
Hailey Bieber, Justin Bieber
Justin Bieber, Hailey Bieber - Impreza z okazji 25. urodzin Kendall Jenner
Justin Bieber, Hailey Bieber - Impreza z okazji 25. urodzin Kendall Jenner
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także