NewsyJulia Wieniawa nie schowała prawka do szuflady. Już szaleje po stolicy samochodem Nikodema Rozbickiego "Kicia może jeździć na legalu"

Julia Wieniawa nie schowała prawka do szuflady. Już szaleje po stolicy samochodem Nikodema Rozbickiego "Kicia może jeździć na legalu"

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa
Krystyna Miśkiewicz

24.09.2021 15:40, aktual.: 24.09.2021 17:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Julia Wieniawa, to jedna z najbardziej rozchwytywanych gwiazd młodego pokolenia. Udowodniła, że nie bez powodu zapracowała sobie na swoje nazwisko. Na plan serialu Rodzinka.pl trafiła jako nastolatka i podbiła serca widzów. Od tamtej pory nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. Regularnie pojawia się w nowych serialach i najbardziej kasowych filmach. W zeszłym roku zadebiutowała też na deskach teatru i zebrała bardzo pozytywne recenzje.

Julka może się też pochwalić talentem wokalnym. Na swoim koncie ma już kilka singli, które podbiły serca słuchaczy. Nagrała też duet z Maciejem Musiałowskim, który stał się niekwestionowanym hitem YouTuba. Aktorka zdecydowanie ma żyłkę do interesów. Jest właścicielką trzech mieszkań, a ostatni apartament, który kupiła w centrum Warszawy, zapiera dech w piersiach. Wieniawa prowadzi również dwa własne biznesy. Ma markę kosmetyczną i odzieżową.

Julia Wieniawa mknie samochodem przez Warszawę

Gwiazda od lat ma bardzo napięty grafik, przez co nie zdecydowała się wybrać na razie na studia, a także nie miała czasu na prawo jazdy. W ostatnich tygodniach postanowiła nadrobić zaległości i wybrała się na kurs, po którym mogła ubiegać się o uprawnienia kierowcy. Razem ze swoim chłopakiem Nikodemem Rozbickim latem podróżowali samochodem po Europie. W czasie jazdy widząc zmęczenie ukochanego, który cały czas siedział za kierownicą, aktorka obiecała, że w końcu zrobi prawo jazdy.

Wiadomo, że dotrzymała danego słowa. Najpierw pochwaliła się na Instagramie tym, że udało jej się zdać egzamin teoretyczny. Zaledwie kilka dni później podczas pierwszej próby zaliczyła z pozytywnym wynikiem praktykę, co jak wiadomo, nie należy do najłatwiejszych zadań. Julka nie chce trzymać prawa jazdy w szufladzie i od razu wsiadła za kółko. Chociaż nie ma jeszcze własnego auta, to Nikodem pozwala jej prowadzić swój samochód. Wczoraj wieczorem wybrali się na przejażdżkę po stolicy.

Kicia już może jeździć na legalu! Na razie furką Nikusia - napisała na udostępnionym nagraniu.

Widać, że aktorka jest bardzo skupiona na swojej nowej roli i idzie jej to znakomicie. Czekamy na to, aż pochwali się własnym autkiem.

Julia Wieniawa jeździ samochodem
Julia Wieniawa jeździ samochodem
Julia Wieniawa jeździ samochodem
Julia Wieniawa jeździ samochodem
Julia Wieniawa zdała egzamin na prawo jazdy
Julia Wieniawa zdała egzamin na prawo jazdy
Julia Wieniawa pochwaliła się prezentem od Nikodema Rozbickiego
Julia Wieniawa pochwaliła się prezentem od Nikodema Rozbickiego
Julia Wieniawa jeździ samochodem
Julia Wieniawa jeździ samochodem
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także