ExclusiveJulia Wieniawa nie ma szans na rolę w "365 dni". Blanka Lipińska tłumaczy dlaczego jej nie zatrudni [WIDEO]

Julia Wieniawa nie ma szans na rolę w "365 dni". Blanka Lipińska tłumaczy dlaczego jej nie zatrudni [WIDEO]

Blanka Lipińska, Julia Wieniawa
Blanka Lipińska, Julia Wieniawa

19.08.2021 07:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Blanka Lipińska napisała trylogię 365 dni, która stała się bestsellerem. Na podstawie pierwszej części książki powstał film. Szybko stał się hitem na Netflixie, mimo wielu negatywnych opinii. Tematyka produkcji wzbudziła ogromne kontrowersje, a mimo to platforma postanowiła wyprodukować drugą część.

Dumna Blanka Lipińska zgarnęła za swoją twórczość także antyoskara, czyli Złotę Malinę za scenariusz. Już zapowiedziała, że powalczy o kolejne wyróżnienia z druga częścią 365 dni. Nie ma wątpliwości, że rola w filmie, który powstaje, jest gwarancją rozpoznawalności na całym świecie, który czeka na dalsze losy Massimo i Laury. Nic więc dziwnego, że każdy aktor chętnie wcieliłby się w którąś z postaci.

Czy w produkcji pojawi się Julia Wieniawa? Blanka Lipińska rozwiała wszelkie wątpliwości w rozmowie z naszą reporterką.

Dlaczego Julia Wieniawa nie ma szans na rolę w 365 dni?

Blanka Lipińska była jedną z gwiazd, które pojawiły się na premierze filmu The End. To podczas tego wydarzenia nasza reporterka zapytała pisarkę o to, czy widziałaby Julię Wieniawę w filmowej wersji swojej powieści 365 dni. Celebrytka chętnie odpowiedziała i nie kryła powodów, dlaczego w produkcji nie ma miejsca dla młodej gwiazdy.

Ja zawsze bym ją zatrudniła, tylko w moich filmach w 365 np. problem polega na tym, że tam jest bardzo mało ról kobiecych. Jak się nad tym zastanowić, to w pierwszej części była główna bohaterka, matka, koleżanka i tyle. W następnej części dochodzi nam do tego wszystkiego jeszcze siostra drugiego głównego bohatera, Anna, bo jest Nataszka, no i tyle, tam nie było miejsca. Jeżeli będzie ten nowy projekt i Julka będzie chciała zagrać w erotyku, to czemu nie.

Jak podoba jej się gra aktorska Julii? Blanka Lipińska przyznała, że nie jest specjalistką, ale opierając się na opinii znajomych fachowców, twierdzi, że Wieniawa ma talent.

Nie jestem żadną alfą i omegą, ale bardzo lubię Julkę oglądać i sprawia mi to dużą przyjemność. To jest przede wszystkim piękna dziewczyna. A z tego co słyszałam od kolegów co się znają – bardzo utalentowana.

Myślicie, że Julia odnalazłaby się w erotyku?

Blanka Lipińska - premiera The end
Blanka Lipińska - premiera The end
Blanka Lipińska - Gwiazdy pokochały markę ubrań Oceans Apart
Blanka Lipińska - Gwiazdy pokochały markę ubrań Oceans Apart
Blanka Lipińska pokazała buty
Blanka Lipińska pokazała buty
Blanka Lipińska - nowa fryzura
Blanka Lipińska - nowa fryzura
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także