Gwiazdy na premierze filmu „The end”: Blanka Lipińska, Tomasz Karolak, Anna Maria Sieklucka, Katarzyna Figura

Gwiazdy na premierze The end

Gwiazdy na premierze The end

Blanka Lipińska, Tomasz Karolak, Anna Maria Sieklucka, Katarzyna Figura... Gwiazdy pojawiły się na premierze filmu The end. Jak wyglądały? Zdjęcia.

Gwiazdy pojawiły się na premierze filmu The end, w reżyserii Tomasz Mandesa, odpowiedzialnego za między innymi 365 dni. O czym jest produkcja? Siedmiu sławnych aktorów daje się wciągnąć w grę, której finału nikt nie jest w stanie przewidzieć. W chwili, gdy cały świat znajduje się w zawieszeniu, a przyszłość wydaje się więcej niż niepewna, gwiazdy otrzymują intratną propozycję. I choć nie jest ona szczytem ich ambicji zawodowych, nie zamierzają z niej zrezygnować.

W obsadzie pojawiły się gwiazdy, m.in.: Katarzyna Figura, Magdalena Lamparska, Janusz Chabior, Przemysław Sadowski i Tomasz Karolak. Podobnie jak na premierze.

Zobacz także: Dawno niewidziana Figura na imprezie. Stylizacja sztos, ale to fryzura przyciąga uwagę

Gwiazdy na premierze filmu The end. Kto się pojawił?

Odkąd rząd poluzował restrykcje spowodowane koronawirusem, gwiazdy chętnie pojawiają się na tak zwanych ściankach. Z radością wróciły do wybierania pięknych stylizacji, a tych nie zabrakło na premierze filmu The end.

Kto pozował fotoreporterom? Blanka Lipińska, Tomasz Karolak, Anna Maria Sieklucka, Katarzyna Figura, Aleksandra Popławska, Przemysław Sadowski, Agnieszka Wielgosz, Jaga Hupało, Jarosław Boberek, Karolina Szostak, Joanna Osyda, Katarzyna Ptasińska, Tomasz Mandes, Natalia Gryglewska.

Zdecydowanie uwagę przyciągały piękne kreacje pań. Popławska pojawiła się w klasycznej czerni, Lipińska zachwycała w krwistej czerwieni. Na uwagę zasługuje także kanarkowożółta sukienka Siekluckiej.

Zdjęcia w naszej galerii.


Blanka Lipińska - premiera The end

Blanka Lipińska - premiera The end

Anna Maria Sieklucka - premiera The end

Anna Maria Sieklucka - premiera The end

Tomasz Karolak - premiera The end

Tomasz Karolak - premiera The end

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×