ExclusiveJulia Kamińska odpowiada na krytykę "Mask Singer". Doskonale wie, co mogło zniechęcić część widzów do oglądania kolejnych odcinków

Julia Kamińska odpowiada na krytykę "Mask Singer". Doskonale wie, co mogło zniechęcić część widzów do oglądania kolejnych odcinków

Julia Kamińska o Mask Singer
Julia Kamińska o Mask Singer

09.03.2022 10:40, aktual.: 09.03.2022 16:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Julia Kamińska zadebiutowała na małym ekranie w 2004 roku. To właśnie wtedy dołączyła do obsady serialu Magiczne drzewo. Prawdziwa popularność spadła na nią cztery lata później, dzięki roli w BrzydUli, gdzie wcieliła się w tytułową postać. Od tamtej pory może przebierać w propozycjach jak w ulęgałkach. Regularnie pojawia się w kolejnych produkcjach oraz występuje na deskach teatru.

Gwiazda zdołała przekonać do siebie wielu widzów. Jej konto na Instagramie obserwuje już prawie 300 tysięcy osób. Swoje zasięgi często wykorzystuje w szczytnym celu. Z uwagi na wojnę, która od dwóch tygodni toczy się w Ukrainie, zdecydowała się pomóc uchodźcom. Niemal codziennie udostępnia linki do zbiórek. Nie wszyscy jednak uważają, że sąsiadom ze wschodu, należy się pomoc. Kamińska postanowiła wypowiedzieć się w tej sprawie i nie kryła swojego oburzenia.

Julia Kamińska o krytyce programu Mask Singer

Stacja TVN w wiosennej ramówce przygotowała dla swoich widzów nowy program rozrywkowy Mask Singer. Do produkcji zaangażowano dwanaście osób ze świata show-biznesu, jednak ukrywają one swoją tożsamość pod kostiumami. Czworo detektywów (czyli jury) przygląda się występom uczestników i próbuje odgadnąć, kto znajduje się pod przebraniem.

Julia Kamińska w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że jest jej bardzo trudno brać udział w programie rozrywkowym w czasie wojny:

To jest jedno z najtrudniejszych wyzwań teraz. Pójść do pracy i próbować chociaż na chwilę się odłączyć na tyle, żeby móc jakoś w tej branży funkcjonować, bo jest to w oczywistej sprzeczności, że ja muszę się uśmiechać i przynosić rozrywkę ludziom, a z drugiej strony myśleć o tym, co dzieje się teraz na świecie.

Mimo wysokiej oglądalności (3,5 mln widzów), program Mask Singer został mocno skrytykowany przez widzów. Jak na niepochlebne opinie zareagowała Julia? Aktorka wie, co może mieć wpływ na taki odbiór show:

Staram się nie czytać opinii. I też nie oglądałam tego pierwszego odcinka. Może się odważę za jakiś czas. Wiedziałam, że jest to na pewno coś nowego. Coś, z czym widz nasz rodzimy do tej pory nie miał kontaktu, bo jest to program bardzo abstrakcyjny i chyba nie było w historii polskiej telewizji tak abstrakcyjnego programu, w którym chodzi tylko i wyłącznie o zabawę. W każdym razie ja bawię się, siedząc i oglądając te występy i robiąc te swoje małe dochodzenia bardzo dobrze. Jeżeli widzowie i widzki będą się bawić, chociaż w połowie tak dobrze, jak ja, to będę uważała, że zadanie zostało wykonane dobrze.

Oglądaliście program Mask Singer?

  • Julia Kamińska
  • Julia Kamińska
  • Julia Kamińska
  • Julia Kamińska - Jesienna ramówka TVN 2021
  • Julia Kamińska na planie BrzydUli w sukience z sieciówki
  • Julia Kamińska - gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN
  • Mask Singer
  • Mask Singer - nowy show TVN
[1/8] Julia Kamińska
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także