Pierwszy odcinek „Mask Singer” za nami. Internauci bezlitośni: „Ale śrut”. Kto odpadł?

Mask Singer - 1. odcinek

Mask Singer - 1. odcinek

Mask Singer w sobotni wieczór zaliczyło swój debiut na antenie TVN. Pierwsze maski opadły. Wiemy już, kto krył się w kostiumie Tortu. Jak show spodobało się widzom?

Mask Singer, który na świecie funkcjonujący pod tytułem The Masked Singer, to bardzo popularny program. Udział w nim brały największe gwiazdy jak Seal, Toni Braxton czy La Toya Jackson, ale tajemnicą była ich tożsamość. Show polega na tym, że utalentowani wokaliści prezentują swoje umiejętności, nie ujawniając, kim są. W sobotę program zadebiutował na antenie TVN.

Mówi się, że „Mask Singer” to najbardziej strzeżony projekt stacji. Nic w tym dziwnego. Jak udało nam się dowiedzieć, wszystkie osoby zaangażowane w show podpisały umowy o poufności (tzw. NDA) na rekordowe jak na TVN kwoty. Wszystko to dlatego, ponieważ stacja „chce uniknąć wypłynięcia do mediów nazwisk osób związanych z nową produkcją”. Chodzi tutaj w szczególności o nazwiska uczestników, bo gdy one wyjdą na jaw – program straci swój sens – podawał Pudelek kilka tygodni przed premierą.

Kuba Wojewódzki, Kacper RucińskiJulia Kamińska i Joanna Trzepiecińska pojawili się w roli jurorów. Show poprowadził Michał Meyer.

Zamaskowani i odziani w kostiumy celebryci walczyli w krótkich pojedynkach na scenie. Każdy pojedynek wyłaniał zwycięzcę, zaś spośród trojga przegranych jedna osoba musiała zdjąć maskę. Zagrożeni byli kryjący się pod kostiumami Słońca, Kota i Tortu. Osoba, która otrzymała najmniej głosów, zdjęła maskę. W pierwszym odcinku Mask Singer zdemaskowano Tort. Krył się pod nim Mateusz Banasiuk.

Kim są kolejne zamaskowane postaci? Można zgadywać, a swoje typy wpisywać na Instagramie programu. Jak pierwszy odcinek odebrali widzowie?

Mask Singer. Komentarze widzów

Pierwszy odcinek show już za nami, a w nim sporo emocji. Jak zareagowali widzowie? Opinie są różne. Masę komplementów zebrały kostiumy, które robiły niemałe wrażenie. Uczestnicy nie zawiedli też wokalnie. Internautom nie do końca spodobały się komentarze członków jury, Wojewódzkiego i Kamińskiej, piszą, że starali się być na siłę zabawni.

Nie brakuje też ostrej krytyki całości:

  • Żenada.
  • Ale śrut.
  • Dno muł i wodorosty.
  • Dramatycznie złe.
  • Omg co za gówno – piszą widzowie.

W zasadzie trudno ocenić całość po jednym odcinku, ale entuzjazmu wśród odbiorców nie widać… Oglądaliście?


Mateusz Banasiuk odpadł w 1. odc. Mask Singer

Mateusz Banasiuk odpadł w 1. odc. Mask Singer

Mateusz Banasiuk odpadł w 1. odc. Mask Singer

Mateusz Banasiuk odpadł w 1. odc. Mask Singer

Mask Singer

Mask Singer

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×