NewsyTo brzmi jak wyrok. 16-letni syn Johnny'ego Deppa jest ciężko chory

To brzmi jak wyrok. 16‑letni syn Johnny'ego Deppa jest ciężko chory

Johnny Depp syn choroba
Johnny Depp syn choroba
Elwira Szczepańska

28.06.2018 07:00, aktual.: 28.06.2018 16:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wygląda na to, że poza kłopotami finansowymi, które ostatnio go dopadły, Johnny Depp ma na głowie jeszcze większe problemy. Tym razem dotyczą one jego rodziny, bo choć z Vanessą Paradis ostatecznie nie zbudował domu, o jakim marzył, dzieci zawsze będą go z nią łączyły. A sytuacja jednego z nich nie jest obecnie wesoła.

Jak donoszą zagraniczne media, Jack Depp ma poważne problemy ze zdrowiem. 16-letni syn artystki i aktora zmaga się z chorobą, o której nie wiadomo nic więcej. Wszystko wyszło na jaw, gdy Vanessa opuściła premierę swojego najnowszego filmu:

Niestety, Vanessa Paradis nie mogła być z nami tego wieczoru, jest nieobecna, bo musiała zostać z synem, który jest ciężko chory– wyjawił reżyser filmu w rozmowie z francuskim magazynem "Public".

People próbowało uzyskać więcej informacji na temat tajemniczej choroby Jacka, ale rzecznik prasowy Vanessy i Johnny'ego nie odpowiedział na ich prośby o komentarz, czym tylko jeszcze bardziej zaniepokoił fanów aktorów.

Niepokojące nowiny o chorobie syna zastały Deppa w samym środku europejskiej trasy koncertowej, na którą wybrał się z zespołem The Hollywood Vampires. W skład kapeli wchodzą legendarny Joe Perry z Aerosmith oraz Alice Cooper. Do tej pory zagrali między innymi w Rosji, w Czechach oraz w Polsce.

Myślicie, że przerwie tournée by być z rodziną?

Związek Vanessy Paradis i Johnny'ego Deppa

Vanessa i Depp spotykali się ze sobą od 1998 do 2012 roku i doczekali się dwójki dzieci – 19-letniej Lily-Rose Depp oraz 16-letniego syna, którego pełne imię brzmi John Christopher Depp III.

 • Johnny Depp i Vanessa Paradis
 • Johnny Depp i Vanessa Paradis
 • Johnny Depp i Vanessa Paradis
 • Johnny Depp i Vanessa Paradis
 • Jan 25, 2004; Beverly Hills, CA, USA; Actor JOHNNY DEPP with VANESSA PARADIS arriving at the 61st annual Golden Globes being held at Beverly Hilton Hotel in Beverly Hills. Mandatory Credit: Photo by Erik Valdes/Fotos Intl./ZUMA Press. / OKO NA SWIAT(©) Copyright 2004 by Fotos International
 • Johnny Depp i Vanessa Paradise – Oscary 2005
 • Johnny Depp i Vanessa Paradis
 • Feb 29, 2004; Hollywood, CA, USA; OSCARS 2004: Actor JOHNNY DEPP with partner VANESSA PARADIS and actress SAMANTHA MORTON arriving at the 76th Annual Academy Awards held at the Kodak Theater.             Mandatory Credit: Photo by Paul Fenton-KPA/KPA. (©) Copyright 2004 by Paul Fenton-KPA
 • Jack Depp ma problemy ze zdrowiem
 • Johnny Depp i Vanessa Paradise
 • Johnny Depp i Vanessa Paradise – 2005 rok
[1/11] Johnny Depp i Vanessa Paradis
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także