Johnny Depp jest totalnym bankrutem?! Najnowsze doniesienia nie pozostawiają wątpliwości. Przehulał prawie 2 miliardy złotych!

Johnny Depp zbankrutował

Johnny Depp zbankrutował?

Niepokojące wieści z zagranicznych mediów. Johnny Depp, bożyszcze kobiet i jeden z najlepszych aktorów swojego pokolenia został kompletnym bankrutem. Jak twierdzi Rolling Stone, aktor stracił fortunę, której wielkość szacowano na ponad 2 miliardy złotych. Jak do tego doszło? Okazuje się, że aktor próbował obwinić o wszystko jednego ze swoich agentów – niestety, smutna prawda wygląda zupełnie inaczej.

Okazuje się, że droga do kompletnego bankructwa trwała już od niemal dekady. Depp ma historię wydawania pieniędzy w sposób kompulsywny – na rzeczy zupełnie mu niepotrzebne, na ekskluzywne prostytutki, niebagatelnie drogi alkohol, posiadłości, jachty… Można by wymieniać w nieskończoność. Ma również problem z nadużywaniem narkotyków i alkoholu – przynajmniej tak twierdzą ludzie z jego otoczenia.

Aktor pozwał swojego menadżera, a on wysłał do sądu kontr-pozew: oskarża aktora o wydawanie dwóch milionów miesięcznie w sposób zupełnie niekontrolowany, a Depp zarzuca mu zaniedbanie, defraudację i… kradzież. Firma, która zajmowała się finansami aktora, jest obecnie kontrolowana przez Departament Sprawiedliwości.

Na co Depp miał wydawać swoją fortunę? Ponad 75 milionów dolarów wydał na kilkanaście rezydencji, 3 miliony na wystrzelenie prochów swojego przyjaciela w powietrze z armaty i 7 tysięcy na kanapę dla swojej córki, Lily Rose-Depp. Pochodziła z planu Keep it up with the Kardashians. Johnny miał również wydawać około 200 tysięcy dolarów miesięcznie na prywatne odrzutowce, którymi podróżował po całym świecie. Nabył też ponad 200 dzieł sztuki, w tym prace, które wykonał Jean-Michel Basquiat i Andy Warhol.

Gdy oskarżono go o wydawanie 30 tysięcy dolarów miesięcznie na wino, odparł:

Uważam, że to obraźliwe – stwierdził, nim dodał – Wydawałem na to o wiele więcej

Myślicie, że odbije się jeszcze od dna?

Co się dzieje z Johnnym Deppem? Wygląd ekstremalnie wychudzonego aktora przyprawia o ciarki. Fani zatrwożeni

19-letnia córka Johnny’ego Deppa i Vanessy Paradis to nieziemska piękność! Już jest sławna!

Johnny Depp straci rolę w filmie „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” przez oskarżenia o przemoc?! Jest oficjalne oświadczenie produkcji!


Wychudzony Johnny Depp w Rosji

Wychudzony Johnny Depp w Rosji

Johnny Depp

Johnny Depp

Johnny Depp

Johnny Depp

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×