NewsyJoanna Racewicz pokazała się w łóżku u boku ukochanego i obdarzyła go całusem. Ten piękniś to wschodząca gwiazda social mediów

Joanna Racewicz pokazała się w łóżku u boku ukochanego i obdarzyła go całusem. Ten piękniś to wschodząca gwiazda social mediów

Joanna Racewicz
Joanna Racewicz

23.10.2022 10:40, aktual.: 23.10.2022 15:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joanna Racewicz to jedna z najbardziej utalentowanych dziennikarek telewizyjnych w Polsce. Przed laty pracowała w Telewizji Polskiej, jednak za czasów Jacka Kurskiego rozstała się z publicznym nadawcą. Dziś spełnia się w komercyjnym Polsacie i ani myśli o tym, aby wrócić do TVP. Jakiś czas temu zresztą wypowiadała się o tej stacji w ten sposób:

Oglądam TVP Info i muszę wam powiedzieć, że to jest jakaś kompletnie inna rzeczywistość (głośny śmiech). To przestaje być zabawne tam, gdzie widzowie mają dostęp tylko do tego jednego kanału. To naprawdę przestaje być zabawne. Można się śmiać, że to jest alternatywna rzeczywistość, ale… Jak to właściwie skomentować? Manipulacja? Propaganda, Goebelsizm?

Piękna pani redaktor jest aktywna w social mediach, gdzie bije rekordy popularności. Na Instagramie zgromadziła wokół siebie tłum fanów. Śledzi ją tam ponad 100 tysięcy osób! Nie tylko mają szansę oglądać jej zdjęcia i filmy, ale również czytać napisane przez nią felietony. Ostatnio w rewelacyjny sposób rozpisała się na temat zjawiska hejtu w internecie.

„Była Pani taka ładna, po co te zabiegi, ładniej było wcześniej” - pisze do mnie pewien pan „w dobrej wierze”. Niby nic złego. Niewinna opinia. A ja pytam - kto dał do niej prawo? Nie prosiłam, nie pytałam. „Jest Pani osobą publiczną, mogę oceniać” - pada argument. A ja powtarzam - publiczna może być biblioteka albo toaleta. Nie człowiek – napisała w mocny, charakterystyczny dla siebie sposób.

Pełen tekst przeczytacie poniżej.

Joanna Racewicz zapozowała z ukochanym

W sobotę na profilu gwiazdy dziennikarstwa znalazł się krótki filmik, na którym widać ją w chwili, gdy leży w łóżku ze swoim ukochanym czworonogiem. Szczepan, bo tak się wabi piesek, w pewnym momencie został obdarzony przez swoją panią czułym całusem. Ujęcia z materiału wideo zobaczycie w galerii pod tekstem.

Co ciekawe, Joanna lub jej syn założyli nawet profil Szczepana na Instagramie, gdzie co jakiś czas zamieszczane są jego nowe ujęcia.

Profil uroczego zwierzaka śledzi blisko pół tysiąca osób.

Wy też lubicie zwierzęta tak jak Joanna Racewicz?

  • Joanna Racewicz z psem Szczepanem
  • Joanna Racewicz z psem Szczepanem
  • Pies Joanny Racewicz
  • Pies Joanny Racewicz
  • Pies Joanny Racewicz
  • Joanna Racewicz rozprawia o równouprawnieniu
  • Joanna Racewicz - premiera filmu  Miłość na pierwszą stronę
  • Joanna Racewicz rozprawia o równouprawnieniu
[1/8] Joanna Racewicz z psem Szczepanem
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także