Przetakiewicz wyszła za mąż za swojego ukochanego Rinke Rooyensa. Na tę okazję wybrała przepiękną stylizację. Sięgnęła po kreację od Valentino ozdobioną maleńkimi kwiatkami, w której wyglądała cudownie. Z jej twarzy nie schodził uśmiech i była wręcz modelową panną młodą.
Joanna Przetakiewicz także aktywnie działa w sieci. Prowadzi konto na Instagramie, gdzie nie tylko odsłania wybrane momenty życia prywatnego, ale także promuje projekty Ery Nowych Kobiet, ruchu społecznego, który łączy Polki. Jest to wspaniała inicjatywa, która pokazuje solidarność płci pięknej.
Energii i witalności można jej pozazdrościć, a figurę ma wręcz idealną. Jak to robi, że jest w tak dobrej formie?
Joanna Przetakiewicz zamieniła siłownię na ulicę. Jak trenuje milionerka?
Joanna Przetakiewicz w poniedziałek bardzo aktywnie zaczęła tydzień. Pochwaliła się treningiem na świeżym powietrzu. Zamieniła siłownię na ulicę i pozwoliła okolicznym mieszkańcom podziwiać swoją figurę. Nic dziwnego, że ma idealną figurę i jest pełna energii.
Obserwujący profil Joanny zdecydowanie wolą rusz na świeżym powietrzu. Nie omieszkali skomplementować także figury projektantki. Pozostaje tylko brać z niej przykład.