NewsyJoanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens w "DDTVN" o ślubie. Przemowa Kayah wzruszyła pannę młodą do łez

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens w "DDTVN" o ślubie. Przemowa Kayah wzruszyła pannę młodą do łez

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens
Zuza Maciejewska

17.10.2020 10:40, aktual.: 17.10.2020 14:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens niedawno stanęli na ślubnym kobiercu. Zalegalizowali swój związek w Warszawie, później w otoczeniu rodziny i przyjaciół tę szczególną okazję świętowali w bajkowej scenerii Grecji. Nie brakowało pięknych dekoracji, a także oryginalnych prezentów. Taki dla nowożeńców przygotowała Kayah, o czym informowaliśmy tutaj.

Panna młoda w dniu ślubu miała dwie kreacje: jedną zaprojektowała sama, druga to projekt znanego projektanta. Wiadomość o tym, kto ją stworzył, bardzo długo trzymała w tajemnicy. Ten sekret ujawniła dopiero kilka dni temu, gdy pokazała na Instagramie nowy filmik z wesela. Joanna tańczy przed kamerą, pokazuje niemal każdy detal kreacji. W opisie napisała, że sięgnęła po model stworzony przez Valentino.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens o ślubie w Dzień Dobry TVN

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens o swoim ślubie opowiedzieli w sobotnim wydaniu Dzień Dobry TVN. W rozmowie z Agnieszką Woźniak-Starak i Ewą Drzyzgą projektantka wyjawiła, że na początku tej relacji nie myślała, że pewnego dnia zalegalizują ten związek:

Jak Rinke powiedział trzy miesiące po naszym poznaniu, żebyśmy może to zalegalizowali, to mówiłam: "Nie, no po co. Przecież dobrze jest tak jak jest", jeszcze poza tym mało się znaliśmy, ale wiesz co, potem przychodzą w życiu takie momenty, które uświadamiają ci, a mamy kilka takich za sobą bardzo ważnych, które uświadamiają ci, co jest w życiu ważne.

Małżonkowie dodali, że terminu ślubu nie przyspieszyła pandemia. Wpływ na to miała miłość, która ich łączy:

Doszliśmy do wniosku, że my mamy w tej chwili piękną, wspaniałą rodzinę, łącznie z naszymi rodzicami, moją mamą, która ma niecałe 80 lat, tata Rinke 80, mamy wspólnie czterech synów, ja trzech, Rinke jednego. Wszyscy są w tej chwili w super zdrowiu . Doszliśmy do wniosku, że nie ma na co czekać, nie ma co odwlekać. Trzeba szczęście celebrować — mówiła Joanna.Nie ma nic wspólnego z COVID-em. Nasza miłość jest ważna — dodał Rooyens.

Przetakiewicz ujawniła, który z momentów wesela uważa za najbardziej wzruszający:

Najbardziej wzruszający moment wesela był taki, kiedy wstał mój najstarszy syn Alex i powiedział, zresztą natychmiast moi dwaj inni synowie się z tym zgodzili, że nie mogli sobie lepszego męża dla mnie, a przyjaciela dla nich. Powiem wam szczerze, że to był taki moment, jak bardzo warto było to zrobić, żeby to usłyszeć.

Nie tylko syn, ale także Kayah zdobyła się na szczerość. Joanna zdradziła, że słowa, które od niej usłyszała, są dla niej bardzo dużym komplementem:

Z Kayah znamy się od 35 lat, ale nigdy nie byłyśmy ze sobą jakoś blisko. Natomiast to, co powiedziała na ślubie, że nie mogła wyobrazić lepszej żony dla swojego byłego męża i ojca swojego syna, było dla mnie najlepszym komplementem — mówiła projektantka.

Warto wspomnieć, że Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wrócili już do Wielkiej Brytanii. Ze studiem Dzień Dobry TVN połączyli się zdalnie.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens
Joanna Przetakiewicz - nowe zdjęcia ze ślubu
Joanna Przetakiewicz - nowe zdjęcia ze ślubu
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens pierwsze zdjęcie z sesji ślubnej
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens pierwsze zdjęcie z sesji ślubnej
Joanna Przetakiewicz ślub
Joanna Przetakiewicz ślub
Joanna Przetakiewicz ślub
Joanna Przetakiewicz ślub
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także