NewsyZa miesiąc ślub Przetakiewicz i Rooyensa! Na liście gości mnóstwo gwiazd. Piękniejszego miejsca za granicą nie mogli sobie wybrać

Za miesiąc ślub Przetakiewicz i Rooyensa! Na liście gości mnóstwo gwiazd. Piękniejszego miejsca za granicą nie mogli sobie wybrać

Joanna Przetakiewicz
Joanna Przetakiewicz
Zuza Maciejewska

14.09.2020 12:00, aktual.: 14.09.2020 13:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joanna Przetakiewicz stworzyła znaną markę La Mania. Projektantce doskonale układa się nie tylko zawodowo, ale także w życiu prywatnym. Już jakiś czas temu znalazła szczęście u boku Rinkego Rooyensa.

Para początkowo ukrywała swój związek, z czasem obecność paparazzi przestała im przeszkadzać. Razem pojawiają się na branżowych imprezach, publikują wspólne zdjęcia w social mediach. Producent dba, by jego ukochana zawsze czuła się wyjątkowo. Z okazji imienin przygotował dla niej wyjątkową niespodziankę, o której pisaliśmy tutaj.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens planują ślub?

Wygląda na to, że Przetakiewicz i Rooynes planują postawić kolejny krok w swojej relacji. Tak przynajmniej twierdzi informator Pudelka, który donosi, że para przygotowuje się do ślubu.

Osoba z najbliższego otoczenia donosi, że ten szczególny dzień w życiu zakochanych zbliża się wielkimi krokami. Przetakiewicz i Rooyens podobno planują się pobrać już na przełomie września i października, chcą zalegalizować związek w Grecji. Zapewniają zaproszonym gościom przelot na miejsce uroczystości:

Joasia i Rinke wezmą ślub w Grecji na przełomie września i października. Na liście gości jest kilkadziesiąt osób z show biznesu. Mimo że gośćmi będą sami zamożni ludzie, to młoda para funduje wszystkim samolot i to Rinke zapłaci za przeloty - donosi Pudelkowi osoba z najbliższego otoczenia Przetakiewicz.

Informator tabloidu jest przekonany, że szykuje się spektakularna uroczystość, która potrwa nie jeden, a aż trzy dni. Na liście gości znajduje się mnóstw gwiazd:

Przetakiewicz traktuje to wesele jako event życia. Wesele będzie trwało 3 dni i ma przyćmić wszystkie dotychczasowe w show biznesie. Zaproszonych jest jedynie 38 osób - sama "śmietanka", w tym m.in. Edward Miszczak - dodaje osoba z otoczenia gwiazd.

Oprócz osób związanych z telewizją wśród zaproszonych podobno mają pojawić się także osoby związane ze środowiskiem finansowym. Na ten moment zainteresowani nie odnieśli się do doniesień portalu.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens – Bal TVN 2019
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens – Bal TVN 2019
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens – Bal TVN 2019, kreacja: La Mania
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens – Bal TVN 2019, kreacja: La Mania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także