Informacje z pierwszej ręki! Joanna Krupa szczerze o życiu Edyty Górniak w USA: "Super dziewczyna. Ona wie, że to…" [WIDEO]
Mało kto się spodziewał, że Joanna Krupa i Edyta Górniak zostaną najbliższymi przyjaciółkami. Jednak odkąd panie zostały niemalże sąsiadkami w Los Angeles, bardzo się do siebie zbliżyły.
Grzegorz Dobek
Dla Edyty Górniak to pierwsze miesiące życia w Stanach Zjednoczonych. Nic więc dziwnego, że piosenkarka postanowiła odezwać się do osoby, która Los Angeles zna jak własną kieszeń. Podczas pokazu Dawida Wolińskiego zapytaliśmy Joannę o historię ich znajomości:
Poznałyśmy się w Stanach, w Stanach, bo Allan myśli, że jest moim braciszkiem. To się spotkaliśmy. Poszliśmy na kolację razem ja z Edytą i było takie love at first sight i chyba dwa miesiące temu się poznaliśmy. Bardzo wspaniały człowiek. Zobaczymy, co dalej. Była u mnie na święta. Super dziewczyna. Ona wie, że to jest ciężki klimat, że wyjeżdżasz z Polski, jest mnóstwo konkurencji, ale ma przepiękny głos, ogromny talent, pracowała z największym producentem Davidem Fosterem. Myślę, że będzie okej - wyznała
Mamy nadzieję, że rzeczywiście Ameryka usłyszy o naszej Edycie Górniak!