ExclusiveJoanna Krupa kompletnie zapomniała o swojej rocznicy ślubu! Czy zdąży przygotować mężowi niespodziankę?[WIDEO]

Joanna Krupa kompletnie zapomniała o swojej rocznicy ślubu! Czy zdąży przygotować mężowi niespodziankę?[WIDEO]

Joanna Krupa podróż poślubna
Joanna Krupa podróż poślubna
04.08.2022 15:35, aktualizacja: 08.08.2022 11:26

Joanna Krupa osiągnęła sukces w Stanach Zjednoczonych, gdzie robiła karierę jako modelka. W Polsce zdobyła popularność w 2010 roku, kiedy rozpoczęła pracę na planie telewizyjnego show Top Model, w którym występuje od pierwszej edycji. Celebrytka pełni w programie rolę współprowadzącej oraz przewodniczącej jury, w skład którego wchodzą także Dawid Woliński, Marcin Tyszka i Katarzyna Sokołowska.

Od tego momentu Joanna Krupa stała się jedną z najpopularniejszych modelek w naszym kraju. Gwiazda chętnie pojawia się na ściankach i bierze udział w imprezach branżowych. Jest również aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie udało jej się zgromadzić aż 1.7 miliona obserwatorów.

W życiu prywatnym celebrytka jest w szczęśliwym związku z biznesmenem - Douglasem Nunes. Para wzięła ślub 4 sierpnia 2018 roku, a uroczystość odbyła się w Opactwie Benedyktynów w Tyńcu, kościele św. Piotra i św. Pawła w południowo-zachodniej części Krakowa. Na ceremonii pojawiło się wiele gwiazd, między innymi Dawid Woliński, Joanna Jabłczyńska i siostra gwiazdy programu Top Model, Marta.

Już rok później - 2 listopada 2019 roku modelka i jej mąż powitali na świecie córeczkę, której dali na imię Asha Leigh. Dziewczynka przyszła na świat w luksusowej klinice Cedars-Sinai w Los Angeles. Mała Asha jest oczkiem w głowie jej mamy, która stara się poświęcać jej każdą wolną chwilę. Wspólne momenty z chęcią publikuje na mediach społecznościowych.

Joanna Krupa zapomniała o swojej rocznicy ślubu

Joanna została ostatnio zapytana przez naszą redaktorkę o plany na zbliżającą się czwartą rocznicę ślubu. Okazuje się, że gwiazda Top Model kompletnie o niej zapomniała!

Przez press junket w ogóle sobie przypomniałam, że jest rocznica ślubu, bo tak naprawdę kompletnie o tym zapomniałam, mój mąż też chyba zapomniał, bo nic nie mówiliśmy. Kompletnie mi te cztery lata przeszyły i przyznam się, nie mam żadnych planów. Zapomniałam kompletnie. Nie będę tutaj ściemniać, że pamiętałam.

Joanna już wie, jaką niespodziankę może przygotować dla męża:

Muszę pomyśleć. Wiem, że on strasznie chce jechać na koncert Stinga. A wiem, że Sting będzie w Las Vegas. Może akurat zrobię mu niespodziankę i pojedziemy do Las Vegas. Dzisiaj zobaczę, kiedy będzie Sting, bo wiem, że on strasznie chciał go zobaczyć.

Fajny pomysł?

  • Joanna Krupa z Ashą na konferencji Top Model
  • Joanna Krupa
  • Joanna Krupa i Douglas Nunes zaręczyli się
  • Ślubna sesja Joanny Krupy w magazynie Gala
  • Joanna Krupa i Douglas Nunes na spacerze w Warszawie
  • Joanna Krupa na konferencji Top Model
  • Joanna Krupa w nowej fryzurze
  • Joanna Krupa w nowej fryzurze
  • Joanna Krupa
  • Joanna Krupa w sukni ślubnej
[1/10] Joanna Krupa z Ashą na konferencji Top Model
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także