NewsyJoanna Krupa nie pośle córki do szkoły? Nie wyklucza tego scenariusza. Powiedziała dlaczego

Joanna Krupa nie pośle córki do szkoły? Nie wyklucza tego scenariusza. Powiedziała dlaczego

Joanna Krupa (fot. KAPIF)
Joanna Krupa (fot. KAPIF)
21.12.2023 20:45

Joanna Krupa Douglas Nunes sformalizowali związek w 2018 roku. Nieco ponad rok później na świat przyszła ich córka – Asha-Leigh. Rodzicielstwo nie umocniło małżeństwa Nunesów. Para rozstała się kilka miesięcy temu, o czym modelka poinformowała w oświadczeniu.

Razem z mężem podjęliśmy wspólną decyzję o separacji. Mamy między nami prywatną umowę, która jest naszą sprawą i idziemy naprzód jako przyjaciele i nadal żyjemy codziennie jako rodzina dla naszej córki, którą oboje stawiamy na pierwszym miejscu. Ze względu na moją rodzinę nie będę tego dalej komentowała, tylko powiem, że każdy z nas jest zaangażowany w zapewnienie szczęścia drugiej osobie, abyśmy mogli być najlepszymi rodzicami, idąc naprzód – napisała na Instagramie.

W rozmowie z portalem dziendobry.tvn.pl Krupa wyjaśniła, że oficjalnie wciąż pozostaje z mężem w separacji, jednak w praktyce ich małżeństwo przeszło już do historii.

Oficjalnie jest separacja, ale mamy już wszystko podpisane tak, jakby już był koniec. Teraz on albo ja musimy zdecydować, że chcemy ten rozwód. To jest takie dziwne, bo już najtrudniejszy moment przeszliśmy. Już mamy umowę i tak naprawdę zobaczymy, kto pierwszy zdecyduje, żeby złożyć papiery do sądu o rozwód. Ale już żyjemy tak, jakby tego związku nie było – zdradziła.

Joanna Krupa o edukacji swojej córki

W grudniu Joanna udzieliła kolejnego wywiadu, tym razem dla cozatydzien.tvn.pl. W trakcie rozmowy nie zabrakło wątku dot. edukacji jej córki. Czy Asha pójdzie do szkoły? A może jej mama preferuje edukację domową? Jak się okazuje, jeszcze nie jest pewna, co postanowi.

Wiem, że jej tata bardzo chce, żeby chodziła normalnie do szkoły. Ja jestem otwarta, bo nigdy nie wiadomo, co w przyszłości będzie. Jakby były jakieś dłuższe wyjazdy, to bym była otwarta na szkołę w domu, ale zobaczymy. Tak naprawdę codziennie może coś się zmienić, przyszłości jeszcze nie planujemy za bardzo – otworzyła się Krupa.

Na razie Asha chodzi do przedszkola z innymi dziećmi, jednak nic nie jest przesądzone.

Na razie normalna szkoła, chodzi do przedszkola, kocha dzieci, lubi i co będzie dalej, to zobaczymy – podsumowała ten wątek rozmówczyni portalu.
Joanna Krupa uczy córkę mówić po polsku (fot. Instagram)
Joanna Krupa uczy córkę mówić po polsku (fot. Instagram)
Joanna Krupa uczy córkę mówić po polsku (fot. Instagram)
Joanna Krupa uczy córkę mówić po polsku (fot. Instagram)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także