NewsyJoanna Jabłczyńska ma problemy ze zdrowiem. Po operacji niezbędna jest rehabilitacja. "Do końca moich dni"

Joanna Jabłczyńska ma problemy ze zdrowiem. Po operacji niezbędna jest rehabilitacja. "Do końca moich dni"

Joanna Jabłczyńska w szpitalu
Joanna Jabłczyńska w szpitalu
Krystyna Miśkiewicz

14.02.2023 09:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joanna Jabłczyńska w artystycznym świecie zadebiutowała bardzo wcześnie. Gdy miała 8 lat, trafiła do słynnego dziecięcego zespołu Fasolki. Była też  związana z programami dla dzieci takimi jak Tik-Tak oraz Teleranek. Zagrała w wielu filmach młodzieżowych i obyczajowych oraz popularnych serialach. Mogliśmy zobaczyć ją w takich produkcjach jak Nigdy w życiu, Dlaczego nie, Na wspólnej. Brała też udział w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomi i Taniec z Gwiazdami.

Joasia od dekad związana jest z show-biznesem i dała się poznać nie tylko jako świetna aktorka, ale też wokalistka, czy aktorka dubbingowa.  Mało kto wie, że tak naprawdę ukończyła studia prawnicze. Przez jakiś czas prowadziła swoją kancelarię i wciąż kształci się w zakresie prawa. Jest także autorką książek. Ponadto 37-latka aktywnie udziela się w akcjach charytatywnych.

Niestety od jakiegoś czasu Joanna ma poważne problemy ze zdrowiem. Właśnie zwierzyła się, z tego, że będą one jej towarzyszyć do końca życia.

Joanna Jabłczyńska o problemach ze zdrowiem. Co się dzieje?

Joanna Jabłczyńska poza napiętym zawodowym grafikiem kocha też sport. Gwiazda biega, pływa, a nawet morsuje. Stara się prowadzić bardzo zdrowy tryb życia, ale nawet to nie uchroniło jej od problemów ze zdrowiem. Gwiazda ma problemy z głosem. W zeszłym roku przeszła poważną operację i przez jakiś czas w ogóle nie mogła mówić. Okazuje się, że do końca życia będzie musiała w szczególny sposób bać o gardło i aparat mowy.

Już pewnie do końca życia będę musiała się rehabilitować, dbać o ten głos no i pewnie już nie zrobię takich wyczynów głosem, jakie robiłam wcześniej. To będzie moją piętą achillesową do końca moich dni - wyjaśniła.

Szczególnie teraz w okresie grzewczym musie jeszcze bardziej chronić swój głos.

Na pewno szczególnie w okresie grzewczym muszę nawilżać gardło. Piję dużo wody. Stosuje też specjalne oleje i lekarstwa. Robię też ćwiczenia ze specjalną rurką. Na szczęście to wszystko jest skuteczne - opowiedziała Joanna Jabłczyńska.

Miejmy nadzieję, że gwiazda pomimo problemów z głosem będzie mogła jeszcze nie raz zaśpiewać dla swoich fanów.

Joanna Jabłczyńska trafiła do szpitala
Joanna Jabłczyńska trafiła do szpitala
Joanna Jabłczyńska
Joanna Jabłczyńska
Joanna Jabłczyńska dla WOŚP
Joanna Jabłczyńska dla WOŚP
Joanna Jabłczyńska - jubileusz Na Wspólnej
Joanna Jabłczyńska - jubileusz Na Wspólnej
Joanna Jabłczyńska - Bieg po Nowe Życie
Joanna Jabłczyńska - Bieg po Nowe Życie
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także