NewsyJoanna Jabłczyńska chwali Pawła Kukiza [wideo]

Joanna Jabłczyńska chwali Pawła Kukiza [wideo]

Joanna Jabłczyńska chwali Pawła Kukiza [wideo]
Izabela Wodzińska

17.04.2015 18:53, aktual.: 17.04.2015 23:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zagłosuje na niego w wyborach prezydenckich? Zobaczcie, co kryje czarna teczka Pawła Kukiza

Joanna Jabłczyńska zdradziła serwisowi Pudelek.pl, że bardzo podoba jej się kandydatura na prezydenta Polski Pawła Kukiza. Sekunduje mu w tych wyborach prezydenckich i prawdopodobnie to na niego zagłosuje. Aktorka zaskoczyła swoim niebanalnym wyborem.

Bardzo mi się podoba kandydatura Kukiza, który jest w tym taki prawdziwy, ja wiem, że on nie ma doświadczenia, nie ma pleców takich konkretnych, nie ma takiego dużego poparcia polityków, ale może dlatego to jest dobre wyjcie jest to ktoś zupełnie świeży i  nowy i odważny  - powiedziana Joanna serwisowi Pudelek.pl

Paweł Kukiz natomiast w TVN 24 pokazał czarną teczkę. Kandydat na prezydenta Polski wyjął z aktówki rysunki, które wręczyły mu polskie dzieci w czasie spotkania w Wielkiej Brytanii. Kartki z namalowanym godłem i biało-czerwoną mapą Polski to zdaniem Pawła Kukiza symbol "potężnej tęsknoty" za ojczyzną.

To jest właśnie czarna teczka. Symbol tego, że ten system musi upaść Po powstaniu listopadowym wyjechało z Polski 40 tys. ludzi i nazwano to Wielką Emigracją. Jak w takim razie nazwać stan obecny? 3 mln ludzi musiało wyjechać z Polski. To jest wielka eksterminacja - - powiedział Paweł Kukiz.

Wyobrażacie sobie Pawła jako prezydenta Polski? Zagłosujecie na niego?

Fotografia: AKPA
Fotografia: AKPA
Paweł Kukiz
Paweł Kukiz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także