Jastrząb TVJessica Mercedes pokazała fragment wywiadu u Kuby Wojewódzkiego. Obraża w nim króla TVN!

Jessica Mercedes pokazała fragment wywiadu u Kuby Wojewódzkiego. Obraża w nim króla TVN!

Jessica Mercedes pokazała fragment wywiadu u Kuby Wojewódzkiego. Obraża w nim króla TVN!
Karolina Stęclik

01.05.2016 13:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kuba Wojewódzki to jeden z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiego show-biznesu. Gwiazdy, które godzą się na to, by zagościć w jego programie muszą być gotowe na nawet najbardziej poniżające uwagi, drwiny i obnażanie największych sekretów. 3 lata temu Jessica Mercedes udowodniła, że nie straszne jej dowcipy i inteligencja dziennikarza. Gwiazda nie dała się zdominować przez show-mana i zawzięcie broniła swojego zdania.

Już w najbliższy wtorek Jessica będzie gościć na kanapie Kuby ponownie. Wszystko wskazuje na to, że odcinek z jej udziałem po raz drugi będzie pełen emocji. Skąd ta pewność? Blogerka pochwaliła się fragmentem wywiadu na swoim Instagramie. W trakcie rozmowy słyszymy jak gwiazda obraża dziennikarza!

Wszystko zaczęło się od kłótni dotyczącej liczby followersów. Dziennikarz uznał, że pół miliona obserwatorów nie robi wrażenia. Co na to Jess?

Kuba, pamiętaj, że jesteś w TVN-ie. Powinieneś mieć jeszcze więcej followersów, a nie tylko 300 tysięcy! A ja? Jestem z Poznania! Ja ci pokażę Kuba staruchu! - powiedziała

Mina Kuby? Bezcenna. Już nie możemy się doczekać dalszej części rozmowy :)

Będziecie oglądać?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także