NewsyJennifer Lopez została przyłapana na lunchu z byłym mężem. Ben Affleck może się czuć zazdrosny?

Jennifer Lopez została przyłapana na lunchu z byłym mężem. Ben Affleck może się czuć zazdrosny?

Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Zuza Maciejewska

30.05.2021 16:00, aktual.: 30.05.2021 17:11

Jennifer Lopez w zeszłym roku miała zostać żoną. Planowała poślubić Alexa Rodrigueza, sportowca, którego poznała w 2005 roku. Chociaż od razu wpadli sobie w oko, zaczęli się spotykać dopiero w 2017 roku. W tym samym roku zadebiutowali na salonach podczas MET Gali. Od tego momentu co jakiś czas pojawiali się na branżowych imprezach. Obiektywy aparatów były skierowane głównie na nich.

Gdy wydawało się, że ślub jest tylko formalnością, media obiegły informacje o tym, że narzeczeni postanowili się rozstać. Wydali oficjalne oświadczenie i podkreślili, że jest to ich jedyny komentarz w tej sprawie:

Uświadomiliśmy sobie, że lepiej rozumiemy się jako przyjaciele i nie możemy się doczekać, że tak pozostanie. Będziemy nadal współpracować i wspierać się nawzajem w naszych wspólnych biznesach i projektach. Życzymy wszystkiego najlepszego sobie i swoim dzieciom.

Jennifer Lopez spotkała się z byłym mężem. Czy rozstała się z Benem Affleckiem?

Jennifer Lopez długo nie narzekała na samotność. Kolorowa prasa już od jakiegoś czasu podaje, że piosenkarka znów spotyka się z Benem Affleckiem. Podobno zakochani nie chcą tracić ani minuty i dlatego aktor oświadczył się swojej ukochanej i został przyjęty. Znajomy pary w rozmowie z New idea powiedział, że w tym wszystkim nie brakowało romantyzmu:

Ten wieczór był bardzo romantyczny. Otaczał ich śnieg, wieczorami świeciły gwiazdy. Ben ugotował dla niej niesamowitą kolację, na którą od podstaw przyrządził steki. Potem poprosił ją o rękę. Podczas wyjazdu godzinami siedzieli w jacuzzi, nadrabiali zaległości i snuli plany na przyszłość.

Chociaż sami zainteresowani nie odnieśli się do tych spekulacji, media obiegły kolejne elektryzujące doniesienia. Piosenkarka wybrała się na lunch ze swoim byłym mężem Marcem Anthonym. Wspólnie wychowują bliźniaki: Emme i Maximiliana, którzy przyszli na świat w 2008 roku.

O czym rozmawiali byli małżonkowie? Nie wiadomo. Pewne jest jednak, że można się pogubić w liczbie przystojniaków, którzy są obecni w życiu Jennifer Lopez.

Jennifer Lopez ponownie poślubi Marca Anthony'ego
Jennifer Lopez ponownie poślubi Marca Anthony'ego
Jennifer Lopez i Ben Affleck
Jennifer Lopez i Ben Affleck
Jennifer Lopez i Ben Affleck
Jennifer Lopez i Ben Affleck
Jennifer Lopez i Ben Affleck
Jennifer Lopez i Ben Affleck
Jennifer Lopez - MET Gala 2006
Jennifer Lopez - MET Gala 2006
Jennifer Lopez w 2005 roku
Jennifer Lopez w 2005 roku
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także