Jennifer Lopez i Ben Affleck nie tracą ani sekundy. Doniesienia o niezwykłych zaręczynach zelektryzowały media

Jennifer Lopez i Ben Affleck

Jennifer Lopez i Ben Affleck

Jennifer Lopez i Ben Affleck nie tylko się spotykają, ale podobno są już po zaręczynach. Jeden ze znajomych pary zdradził kolorowej prasie, jak wyglądał ten wyjątkowy dzień. Było bardzo romantycznie.

Jennifer Lopez jeszcze w zeszłym roku snuła ślubne plany. Chciała wyjść za mąż za Alexa Rodgueza. Zakochani obmyślali spektakularną uroczystość, która miała się odbyć we Włoszech. Na przeszkodzie stanęła im pandemia koronawirusa. Wspomniany kraj w tamtym czasie był uważany za bardzo niebezpieczny.

Chociaż wydawałoby się, że ślub jest jednie kwestią czasu, narzeczeni na początku roku podjęli decyzję o rozstaniu. W tej sprawie wydali oficjalne oświadczenie, w którym podkreślili, że jest to ich pierwszy i ostatni komentarz na ten temat. Piosenkarka długo nie narzekała na samotność. Na jej drodze stanął były partner, Ben Affleck. Podobno po latach para dała sobie drugą szansę.

Jennifer Lopez i Ben Affleck się zaręczyli. Wyciekły szczegóły

Mimo iż Jennifer Lopez i Ben Affleck próbowali ukryć to, że się spotykają, paparazzi dostrzegli aktora wymykającego się z posiadłości piosenkarki. Od tego momentu fala medialnych spekulacji i artykułów na temat ich związku ruszyła. Osoby z otoczenia gwiazd donoszą, że ta znajomość jest bardzo poważna:

Ben i Jen zawsze pozostawali przyjaciółmi, ale teraz oboje znowu są singlami i są o wiele bardziej dojrzali niż byli za pierwszym razem. To trwa dopiero kilka tygodni, ale wszystko idzie w szybkim tempie. Spędza tam tyle czasu, że wkrótce się do niej wprowadzi.

Niedawno para spędziła kilka romantycznych dni w domku górskim w Montanie, należącym do mężczyzny. Podobno właśnie wtedy aktor zapytał piosenkarki, czy chce zostać jego żoną, ta miała przyjąć propozycję. Jeden z przyjaciół gwiazdora w rozmowie z New Idea zdradził szczegóły:

Ich znajomość stała się bardzo poważna. Ben powiedział, że nie chce jej stracić. Od kiedy dostał drugą szansę, chce jej udowodnić, że tym razem nic nie stanie na przeszkodzie ich relacji.

Podobno właśnie dlatego poprosił ukochaną o rękę. Odbyło się to w bardzo romantycznej scenerii:

Ten wieczór był bardzo romantyczny. Otaczał ich śnieg, wieczorami świeciły gwiazdy. Ben ugotował dla niej niesamowitą kolację, na którą od podstaw przyrządził steki. Potem poprosił ją o rękę. Podczas wyjazdu godzinami siedzieli w jacuzzi, nadrabiali zaległości i snuli plany na przyszłość.

Na ten moment sami zainteresowani nie skomentowali tych rewelacji. Pewne jest jednak, że nie były to pierwsze romantyczne zaręczyny pary. Kiedy aktor oświadczył się J.Lo w listopadzie 2002 roku zaskoczył gwiazdę, przykrywając cały dom „kołdrą z płatków róż”. Wyciągnął oszałamiający pierścień z różowym diamentem i poprosił piosenkarkę o to, by została jego żoną.


Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem

Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razemJun 02, 2003; Los Angeles, CA, USA; Actors JENNIFER LOPEZ as Ricki and BEN AFFLECK as Larry Gigli star the romantic crime comedy 'Gigli' directed by Martin Brest. Mandatory Credit: Photo by Columbia Pictures /ZUMA Press. (©) Copyright 2003 by Courtesy of Columbia Pictures

Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem

Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem

Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem

Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×