Jennifer od czasu rozwodu zaliczyła kilka prywatnych imprez, na których bawiła się w towarzystwie przyjaciół. Już wtedy można było zauważyć, że Aniston raczej nie przeżywa rozstania z Theroux – uśmiechnięta, w świetnych stylizacjach, bawiła się z przyjaciółkami. Warto jednak mieć na uwadze fakt, że wszystkie zdjęcia, które wówczas trafiły do internetu, były zaakceptowane przez samą aktorkę, zatem jej obecność na ostatniej imprezie – WE Day California 2018 – wzbudziła wielkie zainteresowanie wśród fotoreporterów.
Jeśli ktokolwiek próbował dopatrzeć się na twarzy Jennifer smutku, był w błędzie. Gwiazda ubrana w dżinsy, marynarkę i trampki, wręcz tryskała pozytywną energią, rozsyłała uśmiechy i machała w stronę znajomych.
Internauci twierdzą, że Aniston nieco przytyła, co w jej stanie wydaje się być poniekąd uzasadnione. W końcu gwiazda Przyjaciół ma na swoim koncie poważny wypadek, który zakończył się złamaną ręką (stąd usztywnienie uniemożliwiające zginanie nadgarstka), a co za tym idzie – Jennifer w ostatnich tygodniach zrezygnowała z wizyt na siłowni, na których jest stałym bywalcem.
Zobaczcie zdjęcia.