Już wiemy, co tak zajęło dziennikarza. Znany z działalności w mediach społecznościowych Kuźniar, przeglądał w tym czasie swojego Twittera. Profil dziennikarza ma aż 375 tysięcy obserwujących. Kuźniar nie chciał zaniedbać swoich fanów nawet w czasie ramówki. Okazuje się, że zamieścił na Twitterze filmik z tego, jak wygląda pozowanie na ściankach podczas takich imprez. Dziennikarz nagrał więc reporterów, którzy w tym czasie robili mu zdjęcia. Dodatkowo na profilu Kuźniara pojawiło się selfie z Magdą Gessler i Kubą Wojewódzkim.
Widać, że pasja dziennikarza wzięła górę i nawet w takich chwilach, nie mógł odmówić sobie surfowania w sieci