NewsyJan Kliment i Lenka Klimentova zostaną rodzicami! "Udało się". To już drugi trymestr. Przyszła mama wygląda zjawiskowo

Jan Kliment i Lenka Klimentova zostaną rodzicami! "Udało się". To już drugi trymestr. Przyszła mama wygląda zjawiskowo

Jan Kliment i Lenka Kliment
Jan Kliment i Lenka Kliment
Krystyna Miśkiewicz
21.06.2022 13:00, aktualizacja: 21.06.2022 16:37

Jan Kliment i Lenka Klimentowa to jedno z najbardziej znanych małżeństw, które pracowało na planie Tańca z Gwiazdami. Tancerze mają na swoim koncie występy w kilku edycjach programu. Dzięki temu na stałe znaleźli swoje miejsce w show-biznesie. Lenka regularnie pojawia się na parkiecie show, a w ostatniej edycji tańczyła z Radkiem Liszewskim z zespołu Weekend. Jej mąż regularnie pojawiał się na trybunach i kibicował ukochanej. Niestety nie udało jej się dotrzeć do finału i z muzykiem dosyć szybko pożegnali się z programem.

Janek natomiast w ostatnim czasie ponownie związał się ze stacją TVN. Uznany tancerz dostał posadę jurora w programie Mam Talent. Już za kilka miesięcy tancerze będą mieli okazję sprawdzić się w zupełnie nowej roli. Właśnie ogłosili szczęśliwą nowinę.

Jan Kliment i Lenka Klimentova zostaną rodzicami

Jan i Lenka są jedną z piękniejszych par w show-biznesie. Połączyła ich nie tylko wielka miłość, ale też pasja, jaką jest taniec. Zakochani zaczęli się ze sobą spotykać w 2009 roku, po tym, jak Kliment przeprowadził się do Polski. Był już po rozwodzie, a na jego drodze pojawiła się młodsza o 15 lat ukochana. Po pięciu latach sformalizowali związek, a ich ślub odbył się w Ostrawie. Zaręczyli się rok wcześniej podczas wakacji w Portoryko.

Teraz wielka miłość zakochanych została przypieczętowana powiększeniem rodziny. W końcu po kilku latach ciągłych pytań ze strony otoczenia mogą w końcu obwieścić, że zostaną rodzicami. Janek szczęśliwą nowinę ogłosił w social mediach. Przyszli rodzice zapozowali razem pokazując zdjęcia z badania USG.

Czekaliśmy na ten moment tak długo, wytrzymaliśmy wszystkie pytania typu ,, A kiedy dziecko?”, ,, czy wy nie chcecie dzieci?” ,, dlaczego jeszcze nie macie dzieci jak jesteście tak długo razem?” ,, wy tylko o karierze myślicie i o dzieciach nie” ,, macie w ogóle plany jak powiększyć rodzinę?” I tak dalej i dalej… przez kilka lat. Nie zawsze da się wszystko zaplanować i nie zawsze jest wszystko o TAK! Ale udało się. I w tym roku zostaniemy rodzicami! Jesteśmy prze szczęśliwi. dla nas to cudowny czas, NASZ CZAS.  Prosimy tylko oby trzymaliście za nas kciuki żeby byliśmy zdrowi bo gratulacje dopiero jak się urodzi♥️

Janek zdradził, że ich dziecko przyjdzie na świat jeszcze w tym roku. Można zatem wnioskować, że to już drugi trymestr ciąży. Pod postem oczywiście natychmiast pojawiła się cała lawina gratulacji, do których i my się przyłączamy. Trzeba przyznać, że Lenka w odmiennym stanie wygląda znakomicie.

  • Lenka Klimentova, Jan Kliment - gwiazdy sobotniego wydania Dzień Dobry TVN
  • Jan Kliment i Lenka Klimentova
  • Jan Kliment i Lenka Klimentova
  • Jan Kliment i Lenka Klimentova - Finał Top Model 10
  • Jan Kliment i Lenka Kliment
  • Jan Kliment, Lenka Klimentova – Taniec z gwiazdami 12
  • Jan Kliment, Lenka Klimentova – Taniec z gwiazdami 12
[1/7] Lenka Klimentova, Jan Kliment - gwiazdy sobotniego wydania Dzień Dobry TVN
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także