NewsyNowy James Bond wybrany. Kapitalne posunięcie producentów! Postawili na największego amanta światowego kina!

Nowy James Bond wybrany. Kapitalne posunięcie producentów! Postawili na największego amanta światowego kina!

Daniel Craig - James Bond
Daniel Craig - James Bond
Zuza Maciejewska

24.06.2019 21:54, aktual.: 24.06.2019 23:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Daniel Craig wkrótce po raz ostatni wcieli się w postać najsłynniejszego agenta 007. Obecnie nagrywana 25 część przygód Jamesa Bonda ma być ostatnia z jego udziałem. Nic więc dziwnego, że giełda nazwisk ruszyła, a wiele osób zastanawia się, komu zostanie powierzona ta zaszczytna rola. Swoje zdanie w tej kwestii jakiś czas temu wyraził Craig. W rozmowie z dziennikarzami magazynu Mirror przyznał, że producenci w tym przypadku nie powinni skupiać się tylko na mężczyznach, ale także na kobietach:

Sądzę, że każda płeć powinna zostać wzięta pod uwagę. Nie tylko mężczyźni, ale także kobiety i Afroamerykanie. Z pewnością będą to świetne części.

Teraz głos postanowił zabrać reżyser Danny Boley, który w zeszłym roku zrezygnował przez różnice w poglądach z pracy przy powstającej części filmu. Wyznał, że ma idealnego kandydata do tej roli. Mężczyzna uważa, że do tej roli najlepiej nadaje się Robert Pattinson:

Oglądałem go w filmie science fiction Claire Denis High Life. To było dziwne, bo kiedy obserwowałem go na ekranie myślałem „O mój Boże, powinni go zmusić do bycia następnym Bondem" - przyznał w The Guardian Boley.

Reżyser twierdził też, że aktor nie jest za młody do tej roli. Ma bowiem powyżej 30 lat, co czyni go idealnym kandydatem. Czy Robert Pattinson zostanie kolejnym Bondem? O tym z pewnością wkrótce się przekonamy.

  • Robert Pattinson podczas pokazu
  • Robert Pattinson jako Edward Cullen
  • Daniel Craig, Rachel Weisz arrives for the 70th Annual Golden Globe Awards show at the Beverly Hilton Hotel on Sunday, January 13, 2013, in Beverly Hills, California.
  • Robert Pattinson - amfAR Gala Los Angeles 2018
  • Robert Pattinson namalował sobie sześciopak
  • Książę Karol i Daniel Craig - Instagram
  • Daniel Craig rezygnuje z roli Bonda
  • Daniel Craig kadry z filmu "Spectre" (fot. mat. pras.)
  • Juliette Binoche, Mia Goth, Robert Pattinson i Agata Buzek – festiwal w San Sebastian
[1/9] Robert Pattinson podczas pokazu
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także