W sobotę po raz kolejny raz zasiadła na kanapie jako gospodyni śniadaniówki. Jak wyglądała?
Jak wyglądała Małgorzata Rozenek w sobotnim wydaniu Dzień Dobry TVN?
Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński są najmłodszym stażem duetem prowadzącym Dzień Dobry TVN. Do obsady śniadaniówki dołączyli pod koniec sierpnia. Debiut kosztował ich sporo stresu, ale czują się już znacznie pewniej przed kamerami.
Przyciągają przed telewizory sporą widownię, a Małgosia cały czas pracuje nad tym, aby doskonalić swoje umiejętności i być jeszcze lepiej przygotowaną do kolejnych wejść na antenę. Nie jest tajemnicą, że jest perfekcjonistką i wierzy w to, że zawsze można się doskonalić i coś zrobić lepiej.
W sobotę Rozenek ponownie poprowadziła Dzień Dobry TVN. Jak zawsze postawiła na nienaganną stylizację. Tym razem pokazała się w beżowym kostiumie - spodniach i kamizelce, które połączyła z białym topem i butami na wysokim obcasie.
Po wyjściu ze studia sfotografowali ją paparazzi. Swój look uzupełniła marynarką. Jak wyglądała? Zobaczcie w galerii.