Aktorzy w programie „Gwiazdy w karetce” wykorzystują swoją rozpoznawalność w słusznej sprawie. Angażują się w projekt, aby popularyzować pierwszą pomoc, umiejętność zachowania się w sytuacjach nagłych.
Byliśmy z naszymi kamerami na konferencji prasowej tego serialu. Podglądaliśmy jak w trudnych sytuacjach radzą sobie Agnieszka, Weronika i Radosław. Zobaczcie jak udzielają pierwszej pomocy, robią sztuczne oddychanie i opatrują rany.
Pierwszy odcinek zobaczymy już już 4 listopada o godzinie 22:30 na antenie TLC. A tymczasem zapraszamy na naszą relację.