ExclusivePartner Moniki Richardson o odnalezieniu brata. Opowiedział nam, jak odkrył rodzinną tajemnicę [WIDEO]

Partner Moniki Richardson o odnalezieniu brata. Opowiedział nam, jak odkrył rodzinną tajemnicę [WIDEO]

Konrad Wojterkowski
Konrad Wojterkowski

21.10.2021 10:50, aktual.: 21.10.2021 16:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Konrad Wojterkowski jakiś czas temu związał się z Moniką Richardson. Dziennikarka po bolesnym rozstaniu z mężem, Zbigniewem Zamachowskim, znalazła u jego boku wiele szczęścia. Para szybko pochwaliła się swoją relacją w social mediach, a z czasem zaczęli pojawiać się na salonach.

Latem wybrali się na wspólne wakacje do Hiszpanii i chętnie dzielili się zdjęciami z podróży. Ich związek cały czas się rozwija i ma coraz lepiej. Konrad zaczął też wzbudzać coraz większe zainteresowanie mediów. Ostatnio pojawił się nawet w Dzień Dobry TVN.

Partner Moniki Richardson podczas wizyty w śniadaniówce pochwalił się zadziwiającą historią ze swojego życia prywatnego. Okazało się, że odnalazł rodzonego brata po ponad 40 latach rozłąki.

Konrad Wojterkowski o odnalezieniu brata

Konrad pojawił się w DDTVN w towarzystwie starszego brata – Przemka. Panowie poznali się przez przypadek dzięki social mediom. Konrad wiedział, że jego nazwisko jest w Polsce bardzo nietypowe, więc zaprosił na Facebooku do znajomych wszystkich, którzy się tak nazywają. Jedna z osób szybko się do niego odezwała i okazało się, że są rodziną.

O tym, jak do tego doszło, partner Moniki Richardson opowiedział też w rozmowie z reporterką Jastrząb Post:

Odnalazłem go trzy lata temu, nie mając kompletnie pojęcia, że on istnieje. Aczkolwiek miałem z tyłu głowy takie poczucie, że jest jakaś tajemnica w moim życiu. Gdy tak naprawdę w parę minut zorientowałem się, że mogę mieć brata to poukładały mi się wszystkie klocki w głowie.

Jak udało mu się odkryć, że ma rodzeństwo?

Zupełnie przypadkiem zaprosiłem na facebooku osobę o tym samym nazwisku. Odezwał się następnego dnia - jak się później okazało syn mojego brata. Zaczęliśmy konwersować, bardzo szybko połączyliśmy kropki i fakty i zdałem sobie sprawę, że mam starszego brata. Jesteśmy cały czas w kontakcie, spotykamy się na święta przy różnych rodzinnych okazjach, spędzamy razem czas.

Jak skonfrontował to ze swoim tatą?

Zadzwoniłem do taty jeszcze tego samego wieczoru, gdy zdałem sobie sprawę, że coś może być na rzeczy. Tata podszedł do tego bardzo tajemniczo i wymagało to wielu rozmów zanim się okazało, że jest to brat. Tata wiedział, mama wiedziała, także rodzice absolutnie wiedzieli.

Trzeba przyznać, że to historia jak z filmu.

Konrad Wojterkowski
Konrad Wojterkowski
Konrad Wojterkowski
Konrad Wojterkowski
Konrad Wojterkowski
Konrad Wojterkowski
Konrad Wojterkowski i Przemysław Wojterkowski
Konrad Wojterkowski i Przemysław Wojterkowski
Monika Richardson i Konrad Wojterkowski - gala Skrzydła Ekologii 2021
Monika Richardson i Konrad Wojterkowski - gala Skrzydła Ekologii 2021
Monika Richardson, Konrad Wojterkowski - VIP Cross 2021
Monika Richardson, Konrad Wojterkowski - VIP Cross 2021
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także