NewsyJacek Borkowski weźmie dwa śluby? Pierwszy już niedługo. "Gości czeka powtórka z rozrywki"

Jacek Borkowski weźmie dwa śluby? Pierwszy już niedługo. "Gości czeka powtórka z rozrywki"

Jacek Borkowski
Jacek Borkowski
08.12.2023 11:10

Jacek Borkowski to popularny polski aktor, któremu ogromny rozgłos przyniosła rola Piotra Rafalskiego w "Klanie". Aktor był trzykrotnie żonaty. Jego ostatnie małżeństwo przerwała tragedia, w 2009 roku poślubił Magdalenę Gotowiecką, która siedem lat później zmarła. Teraz Borkowski odnalazł szczęście u boku Jolanty Popławskiej. Gwiazdor miał zadecydować, że wezmą dwa śluby, a pierwsza ceremonia odbędzie się już niedługo.

Jacek Borkowski po raz czwarty weźmie ślub. Gwiazdor "Klanu" zapowiedział dwie ceremonie

"Super Express" poinformował, że jeszcze w tym roku Jacek Borkowski poślubi ukochaną Jolantę. Przed świętami planują skromną cywilną ceremonię, a ślub kościelny i huczne wesele zaplanowali dopiero na lato.

Ślub odbędzie się tuż przed samymi świętami Bożego Narodzenie w Urzędzie Stanu Cywilnego w podwarszawskim Radzyminie. Uroczystość ma być skromna, ale latem gości czeka powtórka z rozrywki, ponieważ Jola i Jacek zaplanowali już ślub kościelny. Wtedy też wyprawią wielkie wesele. Teraz jedynie zjedzą weselny obiad z najbliższymi — opowiada znajoma aktora w rozmowie z tabloidem.

Borkowski miał szybko zdecydować się na oświadczyny. Wyjaśnił, dlaczego nie miał zamiaru czekać z ożenkiem.

Jacek Borkowski bierze ślub. Zdradził, dlaczego szybko się oświadczył

W rozmowie z "Super Expressem" Jacek Borkowski przyznał, że nie czekał długo z oświadczynami, ponieważ jest pewien, że spotkał prawdziwą miłość.

A na co ja mam czekać? Ile mi jeszcze tego życia zostało? Mam spędzać je sam i w niepewności? To nie dla mnie. Spotkałem kobietę idealną i szybko się oświadczyłem. Ja się nie zastanawiam, ja działam. Owszem, w małżeństwie są piękne dni i te gorsze, ale razem zawsze łatwiej jest iść przez życie i my to właśnie z Jolą robimy — podsumował.

Jacek poznał przyszłą żonę, kiedy po jednym z koncertów aktora podeszła, żeby poprosić o autograf. Niemal gotowy scenariusz na romantyczny film.

Jacek Borkowski z narzeczoną (fot. KAPiF)
Jacek Borkowski z narzeczoną (fot. KAPiF)
Jacek Borkowski z narzeczoną (fot. KAPiF)
Jacek Borkowski z narzeczoną (fot. KAPiF)
Jacek Borkowski na evencie z partnerką (fot. KAPIF)
Jacek Borkowski na evencie z partnerką (fot. KAPIF)
Jacek Borkowski na evencie z partnerką i dziećmi (fot. KAPIF)
Jacek Borkowski na evencie z partnerką i dziećmi (fot. KAPIF)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także