NewsyIwona Węgrowska wróciła na salony po operacji plastycznej. Zagrała suknią z rozcięciem. Piękna to mało powiedziane

Iwona Węgrowska wróciła na salony po operacji plastycznej. Zagrała suknią z rozcięciem. Piękna to mało powiedziane

Iwona Węgrowska (fot. AKPA)
Iwona Węgrowska (fot. AKPA)

10.01.2024 20:42, aktual.: 10.01.2024 22:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Iwona Węgrowska ma za sobą operację zmniejszenia biustu. Musiała ją przejść z uwagi na uszkodzony implant. Zabieg wykonano w klinice w Czechach. W rozmowie z portalem plotkarskim ShowNews zdradziła, w jaki sposób przebiegała niekrótka rekonwalescencja. Na szczęście w tym trudnym dla siebie czasie mogła liczyć na rodzinę: matkę i córkę.

Najgorsze były pierwsze cztery dni. Ból był ogromny, nie potrafiłam wstać z łóżka. Mama przejęła obowiązki w kuchni, a Lili siedziała koło mnie i bardzo mi pomagała we wszystkim. Nie myślała o szkole, tylko o tym, bym wróciła do pełni sił. Cudowne dziecko – zdradziła. Już dawno powinnam była wymienić implanty, tylko jak to w życiu bywa, zawsze było ważne wszystko inne, niż własne zdrowie – dodała.

Gwiazda powoli wraca do pełnił sił, dzięki czemu może ponownie pojawiać się na celebryckich eventach. 10 stycznia podziwialiśmy ją na Karnawałowej Gali Gwiazd.

Iwona Węgrowska na Karnawałowej Gali Gwiazd. Jak wyglądała?

Wokalistka tego dnia brylowała na ściance w ciemnozielonej, obcisłej sukience na ramiączka. Kreacja wyróżniała się głębokim dekoltem i rozcięciem na wysokości uda. Do tego Węgrowska dobrała wiszące kolczyki, naszyjnik z kamieniem szlachetnym, torebkę z cekinami i czarne szpilki. Całość uzupełniła nieco prześwitującym szalem. Musimy przyznać, że wyglądała imponująco.

Iwona Węgrowska (fot. AKPA)
Iwona Węgrowska (fot. AKPA)
Iwona Węgrowska (fot. AKPA)
Iwona Węgrowska (fot. AKPA)
Iwona Węgrowska (fot. AKPA)
Iwona Węgrowska (fot. AKPA)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także