NewsyIntymna sesja. Iwona Węgrowska ma pytanie do fanów. To jej doradzili

Intymna sesja. Iwona Węgrowska ma pytanie do fanów. To jej doradzili

Iwona Węgrowska
Iwona Węgrowska
09.01.2024 10:46

Iwona Węgrowska obdarzona jest niezwykłym talentem wokalnym. Może się poszczycić także niezwykle kobiecą sylwetką, dzięki czemu otrzymuje propozycje współpracy od różnych marek.

Iwona Węgrowska zmniejszyła biust

Znakiem rozpoznawczym piosenkarki był sporych rozmiarów biust. Węgrowska nie ukrywała, że w przeszłości powiększyła piersi. Opowiedziała też o tym, że jeden z implantów uległ uszkodzeniu i musiała przejść operację usunięcia go. Sam zabieg przeprowadzono w Czechach, a koszt, jaki poniosła piosenkarka to mniej więcej 30 tysięcy złotych.

Iwona Węgrowska opowiedziała nam o tym, jak czuła się po operacji.

Po operacji ból był ogromny. Nie wszyscy mówią o tych emocjach, ale ból jest ogromny. Przez pierwszy tydzień nie mogłam wstać z łóżka. Mama mi pomagała, córka mi pomagała. Mówiły ciągle, abym wróciła do zdrowia i że mi pomogą, będą wszystko przynosić, bo ciężko było mi nawet się podnieść. To był ból tak rozrywający, jakby ktoś siedział cały czas na klatce piersiowej, ale teraz już jest trochę lepiej. Czeka mnie jeszcze parę wizyt kontrolnych, ściągnięcie szwów, ale przez sekundę nie żałowałam tej decyzji, bo wiadomo, że zdrowie jest najważniejsze. Wiadomo, że wszystko można poprawić, ale tutaj głównie problem był taki, że mi się bardzo ciężko oddychało przy tym uszkodzonym biuście – otworzyła się w rozmowie z Karoliną Motylewską.

Intymna sesja Iwony Węgrowskiej

Piosenkarka zwróciła się do fanów z niezwykłym pytaniem. Okazuje się, że otrzymała propozycję współpracy i waha się, czy podjąć wyzwanie.

Moi Drodzy, szykuje mi się współpraca z firmą, która zaproponowała mi sesje bielizny i strojów kąpielowych. Jeszcze nie podjęłam decyzji.Co o tym myślicie?

Fani Iwony Węgrowskiej od razu zaczęli reagować na tę wiadomość. Zachęcają ją do wzięcia udziału w sesji.

  • Będziesz idealna do tej roli, czekamy na fotki!!!
  • Tak musisz, masz boskie ciało do tego.
  • Oczywiście, że będziesz godnie reprezentować te stroje - piszą.

Czekacie na wynik tej współpracy?

Iwona Węgrowska (fot. KAPIF)
Iwona Węgrowska (fot. KAPIF)
Iwona Węgrowska - pokaz mody „Gwiazdy dzieciom”
Iwona Węgrowska - pokaz mody „Gwiazdy dzieciom”
Iwona Węgrowska
Iwona Węgrowska
Iwona Węgrowska
Iwona Węgrowska
Iwona Węgrowska (fot. KAPIF)
Iwona Węgrowska (fot. KAPIF)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także