Rewia mody na wiosennej ramówce TVN-u: Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek, Magda Mołek, Dorota Szelągowska [DUŻO ZDJĘĆ]

TVN wiosenna ramówka 2018 kreacje gwiazd

TVN wiosenna ramówka 2018 kreacje gwiazd

Kreacje gwiazd na wiosennej ramówce TVN 2019

Małgorzata Rozenek, Kinga Rusin, Dorota Szelągowska, Magda Mołek, Martyna Wojciechowska… Wiosenna ramówka TVN 2019 oficjalnie została zaprezentowana. Stacja zaprosiła z tej okazji swoje największe gwiazdy, które w obecności mediów promowały seriale i programy, które będą królowały na antenie w nadchodzących miesiącach. Nie zabrakło widowiskowych kreacji i stylizacji. Kto się pojawił? Zobaczcie zdjęcia!

Choć do końca kalendarzowej zimy wciąż zostało kilka tygodni, stacje telewizyjne prężnie przygotowują się do wiosenno-letniego sezonu. Po ciszy w show-biznesie spowodowanej Bożym Narodzeniem i Nowym Rokiem nadszedł czas na prezentacje propozycji programowych. W tym roku sezon ramówkowy rozpoczęła stacja TVN.

24 stycznia odbyła się uroczysta prezentacja wiosennej ramówki, składającej się z seriali i programów przygotowanych przez gwiazdy Edwarda Miszczaka, w tym typowany na największy hit stacji – Starsza pani musi fiknąć (sprawdź, kto wystąpi). Nie mogło oczywiście obejść się bez obecności znanych i lubianych.

Na ściance przed prezentacją nowych programów i seriali pojawili się między innymi Małgorzata Rozenek, Kinga Rusin, Dorota Szelągowska, Joanna Jabłczyńska, Magda Mołek, Marcin Prokop, Anita Werner, Martyna Wojciechowska, Izabela Janachowska, Kuba Wojewódzki, Malwina Wędzikowska, Małgorzata Foremniak, Anna Dereszowska, Mateusz Gessler, Agata Młynarska, Magdalena Cielecka, Sonia Bohosiewicz, Maja Hirsch, Magda Gessler, Tadeusz Muller, Maciej Stuhr, Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Danuta Stenka.

Kto jeszcze promował swoje najnowsze telewizyjne hity i jak wyglądały kreacje gwiazd?

Zdjęcia w galerii, a poniżej oficjalny spot promujący wiosenną ramówkę TVN.

Gwiazdy z matkami w nowym hicie TVN-u! Mocne nazwiska w obsadzie! Znamy szczegóły

Widok wystylizowanej Małgorzaty Rozenek na ramówce TVN podnosi ciśnienie! Wszyscy myśleli, że weszła J.Lo!


Kinga Rusin – TVN wiosenna ramówka 2019

Kinga Rusin – TVN wiosenna ramówka 2019

Małgorzata Rozenek – TVN wiosenna ramówka 2019

Małgorzata Rozenek – TVN wiosenna ramówka 2019

Magda Gessler – TVN wiosenna ramówka 2019

Magda Gessler – TVN wiosenna ramówka 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×