Sylwester 2020 Polsat – kreacje gwiazd. Beata, Szpak, Grzeszczak, Sławomir i Kajra

Sylwester 2020 Polsat

Sylwester 2020 Polsat

Sylwester 2020 w Polsacie. W studiu stacji wystąpili: Beata Kozidrak i Bajm, Sylwia Grzeszczak, Michał Szpak, Mandaryna i wielu innych. Zobacz zdjęcia z Sylwestrowej mocy przebojów. Czyja kreacja była najpiękniejsza? Galeria jest aktualizowana na bieżąco.

Sylwester 2020 z Polsatem jest inny niż dotychczas, ponieważ z powodu pandemii, stacja po raz pierwszy od wielu lat zrezygnowała z organizacji masowej imprezy plenerowej. To jednak nie oznacza, że Sylwestrowa Moc Przebojów w tym roku nie była udana. 31 grudnia 2020 w studiu, z zachowaniem wszystkich rygorów sanitarnych, wystąpiły na żywo gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej.

Na żywo ze studia Polsatu koncert poprowadziły dwie pary: Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz oraz Karolina Gilon i Rafał Maserak.

Sylwester 2020 w Polsacie. Kreacje gwiazd

Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2020 w studiu Polsatu wystąpili m.in.: Beata Kozidrak i Bajm, Sylwia Grzeszczak, Michał Szpak, Mandaryna, Dawid Kwiatkowski, Enej, Feel, Michał Wiśniewski, Alicja Majewska, Czadoman, Daj to głośniej, Sławomir, Stefano Terrazzino, Jacek Stachursky, Piękni i Młodzi, After Party oraz Liber & InoRos.

Nie zabrakło także zagranicznych sław. Usłyszeliśmy niemiecką gwiazdę lat 90. – Loonę, a także zespół Fun Factory. W noc sylwestrową zaśpiewa również Maizie Williams z Boney M.

Ostatnią gwiazdą zaproszoną do występu podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów była Maryla Rodowicz. Piosenkarka miała nie wystąpić na żadnym z telewizyjnych koncertów, co było szeroko komentowane w mediach.

Jedną z atrakcji wieczoru była nauka tańca z  Rafałem Maserkiem. Wróżbita Maciej przygotował dla wszystkich znaków zodiaku horoskop na 2021 rok, co okazało się niemałą atrakcją.

Prawdziwa bomba jednak miała miejsce około północy, kiedy na dachu wylądował helikopterem Krzysztof Ibisz, który przywiózł prosto z Włoch Andreę Bocellego, który wystąpił w duecie z Małgorzatą Walewską. Wszystko działo się w chwili, w której w TVP Przez twe oczy zielone śpiewał Zenek Martyniuk.

Czyja kreacja na sylwestrze 2020 Polsatu była najpiękniejsza? Zdjęcia w galerii.

Zobacz także: Sylwester z Polsatem. Najpiękniejsze kreacje wszech czasów


Sylwester 2020 Polsat - Sylwia Grzeszczak

Sylwester 2020 Polsat - Sylwia Grzeszczak

Sylwester 2020 Polsat - Michał Szpak

Sylwester 2020 Polsat - Michał Szpak

Sylwester w Polsacie 2020 - Michał Szpak

Sylwester w Polsacie 2020 - Michał Szpak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×