Szukaj

Sylwester 2020: Gdy na scenę TVP wejdzie Zenek, w Polsacie zacznie się dziać! Czegoś takiego jeszcze nie było

Zenek Martyniuk, Sylwester 2020

Zenek Martyniuk, Sylwester 2020

Sylwester 2020 w Polsacie zapowiada się niezwykle emocjonująco. Przygotowano niespodziankę, która podobno ma przyćmić występ Zenka Martyniuka w konkurencyjnej stacji.

Pandemia koronawirusa na świecie sprawiła, że sylwester będzie inny, niż w poprzednich latach. Nie odbędą się huczne imprezy, a także plenerowe koncerty gwiazd, w których trakcie bawiły się setki tysięcy osób.

Dwie stacje telewizyjne podjęły się organizacji koncertu sylwestrowego na nieco zmienionych zasadach. TVP planuje urządzić Sylwestra Marzeń z DwójkąOprócz widzów przed telewizorami, w jego trakcie będą się bawić wynajęci tancerze. Polsat zaprasza widzów na Sylwestrową Moc Przebojów, którą będzie transmitować ze studia.

W walce o widza władze stacji są w stanie wytoczyć najcięższe działa. Tego wieczoru nie zabraknie niespodzianek.

Sylwester 2020: Polsat przyćmi Zenka w TVP

Wydarzenie Polsatu po raz kolejny poprowadzi m.in. Krzysztof Ibisz, który ze stacją związany jest od początku, czyli od 2007 roku (więcej tutaj). Chociaż co roku zapowiadał występujące na scenie gwiazdy, tym razem stacja postawiła przed nim nie lada wyzwanie.

Ibisz podczas uroczystości poleci helikopterem aż do Mediolanu. Jak podaje informator Pudelka, dziennikarz wróci do Polski tuż przed północą. Będzie mu towarzyszyć wielka gwiazda:

To jest pilnie strzeżona tajemnica stacji. Polsat chce przywitać Nowy Rok spektakularnie, by przyćmić Zenka w TVP. Prawdziwa bomba, która pozwoli ich pokonać. O północy na dachu wieżowca Polsatu przy ulicy Ostrobramskiej wyląduje helikopter z Krzysztofem Ibiszem i wielką gwiazdą światowej sceny operowej. Będzie to Andrea Bocelli — podaje informator portalu.

Portal dodaje, że wokalista zaśpiewa w duecie z Małgorzatą Walewską, która ma czekać na niego na dachu. Razem wykonają jeden z największych przebojów muzyka, Time to say goodbye:

Oczywiście, wszystko pójdzie z planem, jeśli nie będzie mgły czy innych trudnych warunków pogodowych i uda się wylądować. Od kilku dni trwają próby, wszyscy są podekscytowani wyzwaniem, a zwłaszcza Krzysztof i Małgorzata — zdradza w rozmowie z Pudelkiem pracownik Polsatu.

Będziecie oglądać ten występ?


Andrea Bocelli zaśpiewał dla Pawła Adamowicza

Andrea Bocelli zaśpiewał dla Pawła Adamowicza

Andrea Bocelli zaśpiewał dla Pawła Adamowicza

Andrea Bocelli zaśpiewał dla Pawła Adamowicza

Nietypowe zachcianki Andrea Bocellego przed koncertem w Polsce

Nietypowe zachcianki Andrea Bocellego przed koncertem w Polsce

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×