Gwiazdy na premierze „Banksterów”: Kożuchowska, Lamparska, Kasprzyk, Królikowski z Opozdą

Gwiazdy na premierze Banksterów

Gwiazdy na premierze Banksterów

Plejada gwiazd pojawiła się na premierze filmu Marcina Ziębińskiego Banksterzy: Małgorzata Kożuchowska, Magdalena Lamparska, Ewa Kasprzyk, Antek Królikowski, Joanna Opozda. Zobaczcie, jak się prezentowały gwiazdy.

12 października miała miejsce premiera filmu Banksterzy, który został ogłoszony jako produkcja, której boją się polskie banki. Za reżyserię odpowiedzialny jest Marcin Ziębiński, który według wielu będzie ostrą konkurencją dla Patryka Vegi. Autorem scenariusza jest Adam Guz.

Na pokazie nie zabrakło gwiazd, również tych, którymi aż roi się obsada.

Kto pojawił się na premierze filmu Banksterzy?

Premierę poprowadziła Beata Tadla, a wśród gości nie zabrakło gwiazd z obsady filmu, ale także innych znamienitych gości. Do zdjęć, pięknie wystylizowani, pozowali fotoreporterom: Małgorzata Kożuchowska, Magdalena Lamparska, Ewa Kasprzyk, Antek Królikowski, Joanna Opozda, Rafał Zawierucha, Karolina Gorczyca, Tomasz Karolak, Michał Koterski, Marcelina Leszczak, Marianna Zydek, Paulina Koziejowska, Katarzyna Zawadzka, Marcin Ziembiński.

Po zdjęcia zajrzyjcie do naszej galerii.

O czym jest film Banksterzy?

Miejscem akcji jest siedziba GoBanku. To tam podejmowane są decyzje – jak ta o wprowadzeniu nowej oferty, która w teorii ma być atrakcyjna dla klientów. W praktyce chodzi jednak o to, żeby bez skrupułów nabić jak najwięcej ludzi w butelkę, a przy okazji wypełnić własne kieszenie. Prezesem banku jest Adam o pseudonimie Siekiera. Jest ostry i bezkompromisowy. Do pracy wybiera najmocniejszych i takich, którzy klienta potrafią sobie owinąć wokół palca. Naiwnych jest sporo. Na przykład Artur i Mateusz – bohateriowie filmu.

Zaprzyjaźnieni mężczyźni rozkręcają wspólny biznes, ale do szczęścia potrzeba im wkładu finansowego. Skuszeni nowym produktem GoBanku, związują umowę z instytucją finansową, to kredyt walutowy. To początek ich kłopotów. Wpadają w spiralę brutalnych mechanizmów, gdzie dobro i spokój człowieka nie są ważne.


Małgorzata Kożuchowska na premierze filmu Banksterzy

Małgorzata Kożuchowska na premierze filmu Banksterzy

Ewa Kasprzyk na premierze filmu Banksterzy

Ewa Kasprzyk na premierze filmu Banksterzy

Joanna Opozda i Antek Królikowski na premierze filmu Banksterzy

Joanna Opozda i Antek Królikowski na premierze filmu Banksterzy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×