Gwiazdy koncertu „Roztańczony Narodowy 2019”: Cleo, Michał Wiśniewski, Zenek Martyniuk, Ronnie Ferrari

Roztańczony Narodowy 2019

Roztańczony Narodowy 2019

Koncert Roztańczony Narodowy 2019 transmitowała TVP, która do udziału w wydarzeniu zaprosiła największe polskie gwiazdy. Na jednej scenie swoje przeboje zaśpiewali m.in. Cleo, Zenek Martyniuk, Daj to głośniej!, Michał Wiśniewski. Zobacz zdjęcia.

TVP nie oszczędza na rozrywce. Po serii letnich koncertów, przyszła pora na jedną z największych imprez w roku. Na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyła się kolejna edycja muzycznego widowiska Roztańczony Narodowy, który w poprzednich latach transmitowała Telewizja Polsat. Na jednej scenie wystąpiło prawie 40 gwiazd, które zaśpiewały swoje największe przeboje. W większości byli to artyści disco-polo, których piosenki notują wielomilionowe odsłony na YouTubie.

Roztańczony Narodowy poprowadzili Izabella Krzan i Maciej Kurzajewski, których wspierali Anna Lucińska z Aleksandrem Sikorą oraz, za kulisami, Mateusz Szymkowiak. Z zaproszenia prezesa TVP Jacka Kurskiego do udziału w koncercie skorzystali m.in.: Cleo, Dawid Kwiatkowski, Golec uOrkiestra, Michał Wiśniewski, Sławomir, Agnieszka Drewnicka, Gromee, Łobuzy, Akcent, Boys, Weekend, Top Girls, Miły Pan, Extazy, Mig, Daj to Głośniej!, Exaited, Brave, After Party, Luka Rosi, Dejw, Long & Junior, Defis,Camasutra, News.

Zobacz: Gwiazda disco-polo zaśpiewała hit Riahnny. Publiczność zaniemówiła z wrażenia: “Brzmi jak oryginał” [WIDEO]

Wydarzenie na żywo transmitowała telewizyjna Dwójka, która tego dnia zrezygnowała z emisji The Voice of Poland. Kolejny odcinek muzycznego show widzowie zobaczą dopiero za tydzień, 28 września.

W galerii zdjęcia gwiazd, które zaśpiewały w ramach wielkiej imprezy TVP.

Zobacz: Napalona fanka chciała wrobić Michała Szpaka w romans. Screeny pikantnych wiadomości trafiły do sieci


Cleo – Roztańczony Narodowy 2019

Cleo – Roztańczony Narodowy 2019

Michał Wiśniewski – Roztańczony Narodowy 2019

Michał Wiśniewski – Roztańczony Narodowy 2019

Ronnie Ferrari – Roztańczony Narodowy 2019

Ronnie Ferrari – Roztańczony Narodowy 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×