Niewątpliwie całe show skradła Małgorzata Kożuchowska. Już teraz styliści określili ja jako najlepiej ubraną gwiazdę jesiennej ramówki TVP.
Marta Dąbrowska postawiła na suknię od Riny Cossack, Anna Popek na kreację od Simple, Aleksandra Szwed na projekt Aleksandry Mirosław, Aga Fijał garnitur projektu Agaty Uli Rzepniewskiej, Marcelina Zawadzka na bluzkę Pinko oraz spódnicę marki Maje, Agata Załęcka na suknię od Natalii Jaroszewskiej, Edyta Górniak na Valentino, a inne gwiazdy? Zobaczcie w naszej galerii.