O tych gejach za chwilę będzie głośno! Ruszyła promocja „Prince Charming”. Nie tylko główny bohater powala urodą

Obsada programu Prince Charming

Obsada programu Prince Charming

We wtorek 12 października ruszy program Prince CharmingTo program randkowy opowiadający o historiach 13 homoseksualnych mężczyzn. Przedstawiamy sylwetki kandydatów do serca Jacka Jelonka.

12 października na platformie Player zadebiutuje polskojęzyczna edycja programu Prince Charming. Program randkowy przedstawia historię kilkunastu gejów, którzy będą rywalizować o względy „księcia”, przystojnego modela, producenta i architekta  przestrzeni – Jacka Jelonka. Program poprowadziła podróżniczka i dziennikarka Agnieszka Lal, znana jako Aggie.

W poniższej galerii przedstawiamy zdjęcia uczestników z konferencji prasowej. Wśród nich znajdują się: Maciej PrzygodaOskar StańczakOliwier KubiakMateusz KoziołJonatan JądrzykKrzysztof KomorowskiMerkucjo KopieckiPaweł KosewskiMichał BuczkiewiczArkadiusz StudzińskiMarek MisztalKarol Wiaderny i Wojtek Jordan. Randkowe show dla gejów – pierwsze takie w Polsce – zostało nakręcone w słonecznej Hiszpanii.

Prince Charming Polska. O czym jest randkowe show dla gejów? Kto występuje?

Prince Charming to pierwszy tego typu program randkowy w naszym kraju. Prowadząca Agnieszka Lal przyznała, że wiele osób gratulowało jej odwagi. Powiedziała:

Jestem dumna, że taki program będzie pokazany w Polsce. Gdy wczoraj leciałam do Warszawy obsługa samolotu prosiła mnie o wspólne zdjęcia, gratulowali mi też odwagi. A przecież pokazanie takiego programu wcale nie powinno wiązać się z odwagą.

Głos podczas konferencji prasowej zabrał też Jacek Jelonek.

Każdy z tych trzynastu chłopaków na swój sposób wygrał ten program, ponieważ odważył się w nim wystąpić, opowiedzieć o sobie i swoich emocjach. Ja jestem podwójnie zestresowany dzisiejszym spotkaniem, ponieważ nie mogę zdradzić swojego wyboru ani swoich odczuć. Wszystko widzowie zobaczą w programie – wyznał.

Jeszcze więcej opowiedział jeden z uczestników programu – Oskar Stańczak. Powiedział dziennikarzom, jakie problemy towarzyszyły mu podczas nagrywania programu.

Najtrudniejsze było wspólne mieszkanie w jednym domu. Mam 35 lat, jestem dorosłym facetem, a tu poczułem się jakbym wrócił do szkoły z internatem. Ale było to też zabawne i wzruszające zarazem – wyjaśnił.

Czy nowa produkcja przyniesie kontrowersje? Jej producenci twierdzą, że absolutnie nie. Dyrektor Playera, Lidia Kazen, przekazała mediom:

W programie nie będziemy szokować widzów, pokazujemy tylko normalność.

Więcej o poszczególnych uczestnikach show możecie przeczytać pod TYM adresem. W tym artykule przedstawiliśmy też inne zdjęcia mężczyzn, którzy zagościli w programie.

Na czym polega format programu Prince Charming?

Dotychczas ukazała się m.in. amerykańska audycja programu. W tamtej wersji mężczyźni spędzali wspólnie czas w willi. Co tydzień eliminowano jednego z uczestników. Na koniec sezonu gospodarz sezonu wybierał swojego faworyta. Program zostanie poprowadzony w analogiczny sposób w polskojęzycznej wersji Prince Charming.

Poniżej zamieszczamy link do oficjalnego profilu programu na Instagramie. Na tę chwilę, śledzi go ponad dwa tysiące osób. Przypuszczamy, że jeśli program już na dobrze zagości w Playerze, to liczba ta znacząco wzrośnie. Zachęcamy do śledzenia dalszych losów przystojnych uczestników Prince Charming.


Agnieszka Lal – Prince Charming spotkanie prasowe

Agnieszka Lal – Prince Charming spotkanie prasowe

Jacek Jelonek – Prince Charming spotkanie prasowe

Jacek Jelonek – Prince Charming spotkanie prasowe

Maciej Przygoda – Prince Charming spotkanie prasowe

Maciej Przygoda – Prince Charming spotkanie prasowe

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×