„Prince Charming”. Znamy wszystkich uczestników show o miłości dla gejów. Ci przystojniacy powalczą o miłość

Prince Charming

Prince Charming

Prince Charming. Oto wszyscy uczestnicy wzbudzającego kontrowersje show, w którym Jacek Jelonek będzie szukał miłości. Który z panów wpadnie w oko przystojnemu brunetowi?

Już w przyszłym tygodniu, a dokładnie 12 października, rusza polska wersja amerykańskiego formatu Finding Prince Charming. Formuła show jest podobna do tej w programie Kawaler do wzięcia, ale o względy głównego bohatera będą ubiegać się panowie. Program został nakręcony w hiszpańskiej willi, a więc gorący klimat sprzyjał romansowaniu.

W amerykańskiej wersji programu w jednym domu z księciem zamieszkało trzynastu mężczyzn. Uczestnicy spędzali wspólnie czas, a co tydzień eliminowano jednego z panów. Na koniec sezonu książę wybrał mężczyznę, z którym próbował nawiązać trwalszą relację. Gospodynią polskiej wersji jest Aggie. To Polka mieszkająca w Stanach Zjednoczonych, pasjonatka podróży, aktualnie niezwiązana z  żadną telewizją. Natomiast główną rolę  – księcia będzie odgrywał Jacek Jelonek. Przystojny model poszuka w programie miłości.

Poniżej prezentujemy wszystkich uczestników. Kim są?

Prince Charming. Karol Wiaderny uczestnikiem show

Karol ma 33 lata, a od ostatnich dwóch lat mieszka w Anglii, gdzie pracuje w gastronomii. O tym, że jest gejem, uświadomił sobie dosyć późno, mając 25-26 lat. Nie lubi eksponować swojej orientacji, ale też nie zamierza jej ukrywać, jest dumny z tego, kim jest. Czy tytułowy książę ulegnie jego urokowi?

Karol Wiaderny - uczestnik Pronce Charming

Karol Wiaderny – uczestnik Prince Charming

Prince Charming. Merkucjo Kopiecki uczestnikiem show

Merkucjo ma 27 lat i mieszka w Poznaniu. Jako osoba homoseksualna ujawnił się, mając 19 lat, jednak nie wspomina tego dobrze, bo po coming oucie został poproszony o wyprowadzenie się do dużego miasta, by w rodzinnej miejscowości nie stać się ofiarą plotek – on i cała rodzina. Żyje, jak chce, nikomu krzywdy nie robi – z takim przesłaniem pojawi się w programie. Ma duszę romantyka, marzy mu się wielka, prawdziwa miłość i ktoś, kto pokocha go takim, jakim jest.

Merkucjo Kopiecki - uczestnik Pronce Charming

Merkucjo Kopiecki – uczestnik Prince Charming

Prince Charming. Oliwier Kubiak uczestnikiem show

Oliwier ma 25 lat i pochodzi z Trójmiasta. Z natury miły i łagodny, chyba że ktoś zajdzie mu za skórę, wtedy lepiej się nie zbliżać. Na pierwszy rzut oka, małomówny, jednak jest to tylko taktyka – lubi sprawdzić otoczenie i ludzi, wśród których się znajduje.

Oliwier Kubiak - uczestnik Pronce Charming

Oliwier Kubiak – uczestnik Prince Charming

Prince Charming. Arkadiusz Studziński uczestnikiem show

27-letni Arkadiusz Studziński wygląda na młodszego, dzięki dobrym genom, które odziedziczył po mamie. Mieszka w Warszawie, uwielbia gotować i to on głównie będzie dbał o podniebienia mieszkańców hiszpańskiej willi. Do programu zgłosił się, bo chciałby zmienić świadomość Polaków na temat miłości osób tej samej płci. Fascynuje się modą, lubi spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną.

Arkadiusz Studziński - uczestnik Pronce Charming

Arkadiusz Studziński – uczestnik Prince Charming

Prince Charming. Jonatan Jędrzyk uczestnikiem show

Jonatan ma 21 lat i pochodzi z Poznania. Na co dzień pracuje jako menadżer salonu z luksusową biżuterią oraz zegarkami. Kocha taniec, sztukę, piękno i muzykę, a jego motto życiowe to „celebruj każdy moment”. Ma silną osobowość – lubi dostawać to, czego chce.

Jonatan Jądrzyk - uczestnik Prince Charming

Jonatan Jądrzyk – uczestnik Prince Charming

Prince Charming. Paweł Kosewski uczestnikiem show

Paweł Kosewski pochodzi z Warszawy, ma 34 lata. Jest elegantem i duszą towarzystwa, otwarty mężczyzna łatwo nawiązuje nowe kontakty. Jednak z jednym z uczestników, nie od początku złapie nić porozumienia. Sporą część życia pracował w gastronomii, teraz prowadzi własną działalność.

Paweł Kosewski - uczestnik Prince Charming

Paweł Kosewski – uczestnik Prince Charming

Prince Charming. Michał Buczkiewicz uczestnikiem show

Michał Buczkiewicz ma 24 lata i mieszka w Warszawie. Od niedawna jest barberem. Ma za sobą poważny związek, ale ten etap uważa za zamknięty. Do Hiszpanii przyleciał znaleźć miłość. Coming out był dla niego momentem oczyszczającym, dzięki któremu zaakceptował samego siebie i poczuł się szczęśliwy.

Michał Buczkiewicz - uczestnik Prince Charming

Michał Buczkiewicz – uczestnik Prince Charming

Prince Charming. Wojtek Jordan uczestnikiem show

Wojtek Jordan to 24-latek pochodzący ze Szczecina. Obecnie pracuje w logistyce w Niemczech. Otwarty i komunikatywny, wszędzie jest go pełno. Lubi aktywnie spędzać czas, nie potrafi usiedzieć w miejscu. Jego największą pasją jest makijaż. Boi się samotności, dlatego nie ustaje w poszukiwaniach miłości życia.

Wojtek Jordan - uczestnik Prince Charming

Wojtek Jordan – uczestnik Prince Charming

Prince Charming. Maciej Przygoda uczestnikiem show

Maciej Przygoda ma 31 lat, mieszka w Warszawie i pracuje jako menadżer. Czerpie z życia, ile się da. Mówi o sobie, że niedawno został ojcem – psa Muffina. Jest dumny z bycia gejem, chce walczyć o prawa wszystkich osób nieheteronormatywnych. Uważa, że jest coraz bliżej uzyskania równych praw, które są już na Zachodzie.

Maciej Przygoda - uczestnik Prince Charming

Maciej Przygoda – uczestnik Prince Charming

Prince Charming. Oskar Stańczak uczestnikiem show

Oskar Stańczak ma 35 lat, pochodzi z Olsztyna, gdzie mieszka i prowadzi swój salon fryzjerski. Ciężko go rozgryźć – kiedy żartuje, a kiedy mówi prawdę? Sam przyznaje, że nie ma najłatwiejszego charakteru. Pod licznymi tatuażami, które zdobią jego ciało, kryje się wrażliwy facet, który marzy o miłości.

Oskar Stańczak - uczestnik Prince Charming

Oskar Stańczak – uczestnik Prince Charming

Prince Charming. Marek Misztal uczestnikiem show

Marek Misztal to 23 lata, pochodzący z Poznania. Aktualnie mieszka w Amsterdamie. Planuje podcast, w którym będzie przeprowadzał wywiady z ludźmi na temat ich seksualności. Pełen energii, nie lubi siedzieć w miejscu. Uważa, że każdy powinien być dumny z tego, kim jest.

Marek Misztal - uczestnik Prince Charming

Marek Misztal – uczestnik Prince Charming

Prince Charming. Mateusz Kozioł uczestnikiem show

Mateusz Kozioł ma 23 lata, mieszka i studiuje w Warszawie. Jak sam o sobie mówi, urodził się z tęczą na głowie. Przez 8 lat tańczył taniec współczesny, zaliczył również epizod w modelingu. Lubi się dobrze ubrać. Liczy, że jego zalety doceni tytułowy książę.

Mateusz Kozioł - uczestnik Prince Charming

Mateusz Kozioł – uczestnik Prince Charming

Prince Charming. Krzysztof Komorowski uczestnikiem show

Krzysztof Komorowski jest 31-letnim stylistą. Mieszkał w USA i Danii, ale aktualnie żyje w Berlinie. Przez 7 lat pracował dla największych modowych marek. Teraz również pracuje w branży, ale na własnych warunkach. Lubi żyć aktywnie, często odwiedza siłownię, jeździ konno.

Krzysztof Komorowski - uczestnik Prince Charming

Krzysztof Komorowski – uczestnik Prince Charming

 

Będziecie oglądać program?


Aggie, Jacek Jelonek - uczestnik Pronce Charming

Aggie, Jacek Jelonek - uczestnik Pronce Charming

Arkadiusz Studziński - uczestnik Prince Charming

Arkadiusz Studziński - uczestnik Prince Charming

Oliwier Kubiak - uczestnik Prince Charming

Oliwier Kubiak - uczestnik Prince Charming

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×