Szukaj

Gwiazdy na wyborach Miss Polski 2020: Wyszkoni, Wachowicz, Liszowska, Sykut

Gwiazdy na wyborach Miss Polski 2020

Gwiazdy na wyborach Miss Polski 2020

Miss Polski 2020. Na gali pojawiła się cała plejada gwiazd: Joanna Liszowska, Ania Wyszkoni, Kortez, Ewa Wachowicz… Zobacz zdjęcia.

Wybory Miss Polski 2020 to konkurs z wieloletnią tradycją. W niedzielny wieczór panie po raz 31. rywalizowały o tytuł najpiękniejszej Polki. W poprzednich latach to wyróżnienie otrzymały m.in. Magdalena KasiborskaOlga Buława oraz Kamila Świerc.

Gala finałowa Miss Polski 2020 odbyła się w Warszawie, w studiu Cyfrowego Polsatu. Gospodarzami wydarzenia byli Krzysztof Ibisz oraz Paulina Sykut-Jeżyna. Poza sceną rozmowy z uczestniczkami przeprowadzała Agnieszka Hyży, finalistka Miss Polski 2005.

Tegoroczne wybory Miss Polski odbywały się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Wydarzenie było transmitowane bez udziału publiczności, a do pracy przy nagraniach dopuszczone zostały wyłącznie osoby, które otrzymały negatywny wynik testu na obecność koronawirusa.

Zobacz: Liszowska na Miss Polski 2020. Wszyscy zaniemówili z wrażenia na widok obnażonej gwiazdy

Wybory Miss Polski 2020. Kreacje gwiazd

Podczas finałowej gali wyborów Miss Polski 2020 na scenie wystąpiło wielu znanych artystów. Kortez wykonał swoje dwa największe przeboje — Hej wy oraz Z imbirem. Oprócz niego podczas wydarzenia pojawili się także Paweł DomagałaAnna Wyszkoni oraz Monika Lewczuk.

W tym roku w jury zasiadły same kobiety: Ewa WachowiczViola PiekutAnna Wyszkoni oraz Joanna Liszowska. Oprócz nich w gonie jurorek pojawiły się także  laureatki konkursu — Olga BuławaKatarzyna KrzeszowskaMagdalena Kasiborska oraz Elżbieta Sawerska. Na galę przybyli również Paweł Tur oraz Nick Sinckler.

Zobacz: Wyniki 31. konkursu Miss Polski 2020

Tytuł Miss Polski 2020 zdobyła 22-letnia Anna-Maria Jaromin. Wszystkie jej stylizacje możecie zobaczyć w naszej galerii.


Ewa Wachowicz – wybory Miss Polski 2020

Ewa Wachowicz – wybory Miss Polski 2020

Ania Wyszkoni – wybory Miss Polski 2020

Ania Wyszkoni – wybory Miss Polski 2020

Joanna Liszowska – wybory Miss Polski 2020

Joanna Liszowska – wybory Miss Polski 2020

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Ewa Wachowicz coraz piękniejsza. Ona nr 1 i potem długo długo nic

 • Gość pisze:

  chyba największy dekold miała Sykut, tylko nie ma biustu jak Joasia

 • mini_me pisze:

  nie rozumiem zachwytu nad kreacją Liszowskiej – biust się wylewa, stanik na wierzchu, satyna w wersji szlafrokowej dużo lepiej sprawdza się w domowych pieleszach, niż na scenie. i niestety to nie jedyna artystka walcząca o chyba jednak mało pożądany tytuł „ta, która z uporem godnym lepszej sprawy, robi sobie krzywdę ubiorem”

 • Gość pisze:

  Brawo zjawiskowe kreacje

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×