Małgorzata Rozenek świętuje 44. urodziny w gronie gwiazd na wydarzeniu Fundacji TVN. Pojawiły się Olejnik, Kalczyńska, Kolenda-Zaleska…

Gwiazdy na imprezie Fundacji TVN

Gwiazdy na imprezie Fundacji TVN

Małgorzata Rozenek kończy dzisiaj 44 lata. Gwiazda postanowiła rozpocząć dzień od spotkania z gwiazdami TVN. Gdzie się pojawiła? Są zdjęcia.

Małgorzata Rozenek swoje miejsce w show-biznesie znalazła już wiele lat temu. Gwiazda pojawiła się na antenie jako prowadząca program Perfekcyjna Pani Domu i w tym momencie jej życie zawodowe nabrało niesamowitego tempa. Zrobiła się jeszcze bardziej popularna w momencie, gdy związała się z Radosławem Majdanem. Były bramkarz reprezentacji Polski jest jej trzecim mężem, a para wspólnie wychowuje troje dzieci. Dwóch starszych synów z poprzedniego związku prezenterki, a także wspólną pociechę- Henio za kilka dni będzie świętował drugie urodziny.

Dzisiaj swoje wielkie święto ma natomiast Małgosia – skończyła 44 lata. Od rana nie dała sobie taryfy ulgowej i ruszyła na ćwiczenia, później zdała w sieci relację z przygotowania do ważnego dla niej wyjścia. Razem z innymi gwiazdami pojawiła się na uroczystości wmurowania kamienia węgielnego w Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży.

Małgorzata Rozenek w Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży

W Warszawie trwa budowa bardzo nowoczesnego Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży. Powstaje ono we współpracy Fundacji TVN i Centrum Zdrowia Dziecka. Jest to pierwsze tego typu centrum dla najmłodszych, a jego budowa ma zostać ukończona pod koniec 2023 roku. Budynek będzie mierzył aż 6 tysięcy metrów kwadratowych i znajdą się tam: oddziały stacjonarne, detoksykacji, poradnie dzienne i gabinety terapii. Pomoc najdą tutaj także najmłodsi walczący z chorobami nowotworowymi.

Na uroczystości wmurowania kamienia węgielnego, która zaczęła się przed południem, pojawiły się gwiazdy związane z Fundacją TVN. Na zdjęciach, które trafiły do sieci, widzimy między innymi: Monikę Olejnik, Katarzynę Kolendę-Zaleską, Wojciecha Bojanowskiego, Andrzeja Sołtysika, Oliviera Janiaka, Annę Kalczyńską, Martę Kuligowską.

Największą uwagę fotoreporterów zwróciła oczywiście Małgorzata Rozenek. Gwiazda z uśmiechem na twarzy pozowała do kolejnych zdjęć. To właśnie w tak ważnym miejscu postanowiła spędzić początek swoich urodzin. Na wydarzeniu pojawiła się w bardzo luźnej stylizacji. Miała na sobie białe dżinsy z podwiniętymi nogawkami, tego samego koloru T-shirt, beżową cienką kurtkę i sneakersy na stopach. Wyglądała lekko i promiennie.

Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Komentarze

 • Gość Toja pisze:

  Co z tego że ładnie wygląda skoro charakter paskudny?I to wieczne wpychanie się na siłę do mediów zaczyna być irytujące.Niestety godnego odejścia po Gośce spodziewać się nie można.Mam nadzieję że kiedyś media zrozumieją że większość jej nie lubi i nie chce oglądać.Wiecznie zaklamuje rzeczywistość ,żyje na pokaz,nie potrafi zrezygnować z kłótni w miejscach publicznych,wstawia niesmaczne zdjęcia lub filmy,ciągle się chwali i jest próżna i chciwa.Nic wartościowego do powiedzenia nie ma oprócz on vitro,a ten temat już dawno poruszano i omawiano.Jak lubić kogoś takiego?

 • Gość pisze:

  Chciałam napisać dokładnie to samo – od 10 lat ma 44 lata, niebywałe 😜😅 A wygląda na 55.

  • Gpysiulaość pisze:

   Chyba Jastrząb to powinien zmienic nazwe.
   „Kronika rozmaYdanow”
   Tyle krytyki w postach, a oni ciągle o rozmaYdanach!!!
   RozmaYdanka kończy nie 44 lata,a 53.
   A o jej urodzinach, to pisali koledzy .
   „Jej szkolni koledzy niegdys opublikowali zdjecie ze studniowki w 1988 roku.Potwierdzali jednoczesnie, ze urodzila sie w 1969 roku” koniec cytatu.
   Gdyby byla pompa urodzinowa, wiele osob wyciagnelo by stare zdjecia z nią, i bylo by wtedy hallooo!!!
   Biedactwo takie zapracowane.
   A dzieci z kim???
   Wszedzie sie wpycha.
   Nie ma juz jej w TVN, to teraz blokuje ścianki.
   Znow strach kosz na śmieci otworzyć

  • Gość pisze:

   Przestańcie wkoncu promować to prostactwo które od 10 lat ma 43 lata .Już żygać się chce tymi pustkami .

 • Gość pisze:

  Kalczyńska jak moja babcia

 • Gość pisze:

  piekna i mlodo wyglada , tez tak bym chciała, gratulacje

  • Gość pisze:

   Wygląda na 10 lat więcej co najmniej Na atury nie da się oszukać Bo i po co?

 • Gość pisze:

  Wcale nie wygląda staro… Chciały byście tak wyglądać, zazdrośnice

 • Gość pisze:

  Małgosia to świętuje ale chyba 54 urodziny 😜

 • Gość pisze:

  Raczej 54

 • Gość pisze:

  Od 10 lat piszecie że Ona ma 44 lata. Jak na 44 lata wygląda bardzo staro.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×