Kobieta Roku Glamour 2021. Kreacje gwiazd: Mery Spolsky, Gabi Drzewiecka, Natalia Przybysz, Zuza Kołodziejczyk

Kobieta Roku Glamour 2021

Kobieta Roku Glamour 2021

Kobiera Roku Glamour 2021. Gwiazdy na gali. Kto się pojawił? Kto wygrał w poszczególnych kategoriach? Sprawdź wyniki.

Polskie wydanie czasopisma Glamour na rynku prasowym ukazuje się od 2003 roku. Magazyn koncentruje się głównie na modzie i urodzie. Od kilku lat redakcja pisma organizuje imprezę, podczas której wyróżnia się wyjątkowe kobiety.

Gala Kobiety Roku Glamour 2021 odbyła się 25 października. Podczas imprezy przyznano nagrody w sześciu kategoriach: Misja, Biznes, Popkultura, Styl, Mężczyzna, E-aktywizm. Ostatnia z wymienionych została przyznana po raz pierwszy. Stworzono ją, aby uhonorować osoby, które za pośrednictwem sieci edukują społeczeństwo, dzielą się swoimi pasjami i pokazują inny punkt widzenia świata.

Kobieta Roku Glamour 2021. Kto pojawił się na gali?

Na czerwonym dywanie pojawiło się kilka gwiazd. Takie wydarzenie to idealna okazja do zaprezentowania swoich kreacji, udzielania wywiadów, przedstawienia nowych partnerów, dzielenia się rewelacjami ze swojego życia. Na ściance brylowały: Mery Spolsky, Gabi Drzewiecka, Katarzyna Dąbrowska, Kayah, Anna Puślecka, Ofelia Krefft, Zuza Kołodziejczyk, Magdalena Antosiewicz, Natalia Przybysz, Jan Wieteska, Magda Lamparska.

Kto wygrał plebiscyt Kobieta Roku Glamur 2021?

W przypadku pięciu pierwszych kategorii o tym w czyje ręce trafią statuetki, zadecydowało specjalne jury, które składa się z redakcji pisma oraz laureatów poprzednich edycji. W tym roku w skład kapituły weszli: Julia Wieniawa, Anna Puślecka, Karolina Cwalina-Stępniak, Magdalena Linke-Koszek, Rosalie oraz Ralph Kamiński. Natomiast nagrodę za e-aktywizm przyznali internauci, biorąc wcześniej udział w specjalnym głosowaniu.

Oto laureaci w poszczególnych kategoriach:

 • Misja: Mery Spolsky (nominowani: Aborcyjny Dream Team, Ewa Farna)
 • Biznes: Marta Lech-Maciejewska (nominowani: Vicher, Your Kaya)
 • Popkultura: Sandra Drzymalska (nominowani: Kaśka Sochacka, Magdalena Różczka)
 • Styl: Monika Brodka (nominowani: Natalia Kopiszka, Marta Zawiślańska)
 • Mężczyźni: Andrzej Piaseczny (nominowani: Robert Makłowicz,  Jan P. Matuszyński)
 • E-aktywizm: Jagna Niedzielska (@jagna.niedzielska) (nominowani: Kasia Koczułap – @kasia_coztymseksem, Magda Korczyńska – @jakwychowywacdziewczynki)

Dodatkowe:

 • Ikona: Kayah
 • Sexy, to stan umysłu: Gabi Drzewiecka

Zdjęcia gwiazd w galerii.


Kayah – Kobieta Roku Glamour 2021

Kayah – Kobieta Roku Glamour 2021

Mery Spolsky – Kobiera Roku Glamour 2021

Mery Spolsky – Kobiera Roku Glamour 2021

Natalia Przybysz – Kobiera Roku Glamour 2021

Natalia Przybysz – Kobiera Roku Glamour 2021

Komentarze

 • Gość pisze:

  Taki lajf jak inni ładnym we wszystkim ładnie pani z 5kg+ nawet ładnie a gdzie milionerka z męźem i dziećmi na wakacjach w espanol na pomponiku w tym kapeluszu rzeczywiście jak czarownica ha ha i małe gnomy i to tyle

 • Gość pisze:

  No właśnie czytam i niedowierzam…A Piasek coś poza wyznaniem, że jest gejem zrobił w tym roku spektakularnego? Bo ma się rozumieć nie tylko to zauważyło na wyniku?

 • Gość pisze:

  A ta Antosiewicz to kim ona jest aktorką?wygląda okropnie z tym czymś zmechaconym z przodu

 • Gość pisze:

  Nominujecie osobniki trudniące się nakłanianiem do zabijania dzieci i pomaganiem w morderstwie? Gratulacje qrwa. Świat zszedł na dno. Pozdrawia mama trzech córek.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×