Gwiazdy promują nowy sezon serialu „Usta usta”: Paweł Wilczak, Magdalena Popławska, Sonia Bohosiewicz

Usta usta

Usta usta

Paweł Wilczak, Magdalena Popławska, Sonia Bohosiewicz... Gwiazdy promują czwarty sezon serialu Usta usta. Co wiadomo na temat produkcji? Kiedy pierwszy odcinek?

Plotki o tym, że serial Usta usta powraca na antenę po dziewięciu latach przerwy pojawiły się już w czerwcu. Właśnie wtedy Party ogłosiło, że prace są na bardzo zaawansowanym etapie. Magazyn podał, że aktorzy przeszli test na obecność koronawirusa, a na planie cały czas jest obecny epidemiolog:

Umowy są już dopinane. W obsadzie najprawdopodobniej zobaczymy większość gwiazd, które pojawiły się w serialu dekadę temu — zdradzał informator.

Gwiazdy promują Usta usta 2

Doniesienia okazały się prawdziwe. Usta usta wracają po latach przerwy, a premiera pierwszego odcinka czwartego sezonu jest zaplanowana na niedzielę, 6 września na godzinę 21:30. Serial będzie emitowany raz w tygodniu o tej porze. By podgrzać nieco atmosferę oczekiwania, aktorzy w poniedziałek pojawili się na spotkaniu prasowym.

Przed obiektywami fotoreporterów pozowali m.in. Wojciech Mecwaldowski, Wiktoria Filus, Magdalena Popławska, Sonia Bohosiewicz, Anna Czartoryska-Niemczycka, Paweł Wilczak.

Zdjęcia w galerii.

Usta usta 2 – o czym będą opowiadać nowe odcinki

Serial Usta usta opowiada o perypetiach trzech par. Ich historie zaczynają się w momencie, w którym zaczynają się ich relacje. Głównym bohaterem jest Adam (Paweł Wilczak), który znajduje swoją wymarzoną drugą połówkę, Julię (Magdalena Różdżka). Kolegują się z nimi dwie pary Iza i Piotrek (Sonia Bohosiewicz, Wojciech Mecwaldowski) oraz Agnieszka i Krzysztof (Magdalena Popławska, Marcin Perchuć).

Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, w nowych odcinkach zostaną dalsze losy tych samych bohaterów, ale w zupełnie nowym momencie ich życia. Akcja przeniesie się aż o 14 lat do przodu. Adam wróci do Warszawy i spotka się z przyjaciółmi. Poinformuje ich, że planuje ślub ze znacznie młodszą Julią.

Co z tego wyniknie? O tym będzie można przekonać się wkrótce.


Magdalena Popławska - Usta usta 2

Magdalena Popławska - Usta usta 2

Magdalena Popławska - Usta usta 2

Magdalena Popławska - Usta usta 2

Anna Czartoryska-Niemczycka - Usta usta 2

Anna Czartoryska-Niemczycka - Usta usta 2

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×