Nie tylko „BrzydUla”. Wraca kolejny kultowy serial TVN-u

BrzydUla wraca na ekrany. Podobnie jak Usta usta

BrzydUla wraca na ekrany. Podobnie jak Usta usta

BrzydUla powraca. Jeszcze w tym roku powinny się pojawić nowe odcinki. To niejedyny serial, który po lat doczekał się kontynuacji. Party donosi o powrocie kolejnej produkcji.

BrzydUla to kultowy serial, który cieszył się ogromną popularnością wśród oglądających. Z niecierpliwością czekali na premierę każdego z odcinków. Ku uciesze fanów okazało się, że po latach produkcja doczeka się kontynuacji.

Aktorzy mieli wejść na plan w kwietniu, przez pandemię koronawirusa datę tę przesunięto. Małgorzata Socha ma nadzieję, że nie wpłynie to na premierę, która jest zaplanowana na wrzesień:

Mam nadzieję, że od września będziemy na antenie i będzie już można oglądać BrzydUlę. Serial się pisze, na razie jest pierwszych dziesięć odcinków – komentowała podczas Domówki u Dowborów. 

Kto wystąpi w BrzydUli? Jakiś czas temu Super Express donosił, że widzowie będą mogli zobaczyć dawną ekipę, czyli Julię Kamińską, Filipa Bobka, Małgorzatę Sochę czy Maję Hirsch.

Usta usta wrócą do telewizji?

BrzydUla to niejedyna kultowa produkcja, która doczeka się kontynuacji. Party donosi o powrocie serialu Usta ustaPo 10 latach wraca na antenę TVN-u. Prace są na bardzo zaawansowanym etapie. Kogo zobaczymy wśród obsady?

Umowy są już dopinane. W obsadzie najprawdopodobniej zobaczymy większość gwiazd, które pojawiły się w serialu dekadę temu — zdradza informator tabloidu.

Aktorzy przeszli testy na obecność koronawirusa, a na planie cały czas będzie obecny epidemiolog. Pomieszczenia będą dezynfekowane i ozonowane. Produkcja przestrzega wszystkich wytycznych nałożonych przez rząd.

O czym opowiada serial Usta usta?

Serial Usta usta opowiada o perypetiach trzech par. Ich historie zaczynają się w momencie, w którym zaczynają się ich relacje. Głównym bohaterem jest Adam (Paweł Wilczak), który znajduje swoją wymarzoną drugą połówkę, Julię (Magdalena Różdżka). Kolegują się z nimi dwie pary Iza i Piotrek (Sonia Bohosiewicz, Wojciech Mecwaldowski) oraz Agnieszka i Krzysztof (Magdalena Popławska, Marcin Perchuć).


Usta usta wraca na antenę

Usta usta wraca na antenę

Usta usta wraca na antenę po 10 latach

Usta usta wraca na antenę po 10 latach

Usta usta wraca na antenę po 10 latach

Usta usta wraca na antenę po 10 latach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×