Gwiazdy na premierze książki: Joanna Racewicz, Beata Tadla, Ewa Minge, Agnieszka Mrozińska

Gwiazdy na premierze książki

Gwiazdy na premierze książki

Joanna Racewicz, Beata Tadla, Ewa Minge, Agnieszka Mrozińska... Gwiazdy na premierze książki Sypiając z Prezesem. Zdjęcia.

Joanna Racewicz po ukończeniu studiów na wydziale dziennikarstwa rozpoczęła karierę w mediach. Najpierw związała się z Telewizją Polską, skąd po kilku latach odeszła. Później pracowała w TVN, a następnie znów dla TVP. Od 2018 roku należy do zespołu Polsat News.

Dziennikarka pogodziła życie prywatne z pracą. W 2004 roku wzięła ślub, a cztery lata później na świat przyszedł jej syn Igor. Joanna i jej synek w 2010 roku przeżyli ogromną tragedię. Paweł Janeczek, który był jej mężem oraz ojcem dziecka, zginął w katastrofie smoleńskiej. Prezenterka postanowiła wtedy na jakiś czas wycofać się z show-biznesu i skupiła na macierzyństwie. Obecnie kontynuuje karierę, pisze książki, a także bardzo aktywnie prowadzi social media.

We wtorek miała premierę jej kolejna publikacja – Sypiając z Prezesem. Na spotkaniu nie zabrakło gwiazd.

Gwiazdy na premierze książki Joanny Racewicz. Kto się pojawił?

24 stycznia miała miejsce premiera najnowszej książki Joanny Racewicz Sypiając z Prezesem.

Nasze bohaterki – atrakcyjne, świadome siebie i zaradne kobiety, z pozoru szczęściary opływające w dostatki – łączy miłość do dzieci, rodziny i… toksyczna relacja z mężem – przystojnym, silnym i władczym dyrektorem, prezesem czy szefem.
Ich życie mocno odbiega od polukrowanego obrazka. Poznacie niezwykłe kobiety, które późno uświadomiły sobie swoją siłę i wyjątkowość, które latami pozwalały się deprecjonować, gnębić, poniżać i karać – często fizycznie – które życie w przemocowych związkach okupiły nerwicami, depresjami czy nieuleczalnymi chorobami – czytamy w opisie publikacji.

Wydarzenie odbyło się w cieniu niepokoju o gospodynię, ponieważ okazało się, że po drodze miała wypadek.

W pewnym momencie głos zabrała prowadząca imprezę Beata Tadla i poinformowała, że Racewicz w drodze na spotkanie miała wypadek.

Cały czas czekamy na autorkę książki. Mam wrażenie, że pojawi się za chwilę – mówiła.

Jak udało nam się ustalić, Joannie nic się nie stało:

Joasi nic się nie stało, wszystko jest w porządku – mówi Jastrząb Post osoba z otoczenia gwiazdy.

Impreza rozpoczęła się bez głównej bohaterki, a nasze źródło zapewniało, że Racewicz miała niegroźną stłuczkę. Po ponad godzinie dziennikarka dotarła na miejsce i można było kontynuować spotkanie.

Wśród gości, oprócz prowadzącej imprezę Beaty Tadli, pojawili się: Ewa Minge, Agnieszka Mrozińska, Alex Caprice, Anna Męczyńska, Helena Norowicz. 

Zdjęcia w galerii.


Joanna Racewicz - premiera książki Sypiając z prezesem

Joanna Racewicz - premiera książki Sypiając z prezesem

Joanna Racewicz - premiera książki Sypiając z prezesem

Joanna Racewicz - premiera książki Sypiając z prezesem

Joanna Racewicz - premiera książki Sypiając z prezesem

Joanna Racewicz - premiera książki Sypiając z prezesem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×