Gwiazdy na polskiej premierze Jamesa Bonda: Bołądź, Wendzikowska, Ostrowska, Warnke, Stramowski

Gwiazdy na premierze filmu „Nie czas umierać”

Gwiazdy na premierze filmu „Nie czas umierać”

Plejada gwiazd pojawiła się na premierze filmu Nie czas umierać, który jest ostatnią częścią serii przygód Jamesa Bonda z udziałem Daniela Craiga. Kto się pojawił? Zdjęcia.

Fani filmów o Jamesie Bondzie ponad rok czekali na to, by na ekrany kin wszedł film Nie czas umierać, w którym po raz ostatni w głównej roli zobaczymy Daniela Craiga. Wstępnie produkcja miała mieć swoją premierę w ubiegłym roku, jednak plany te spełzły na niczym. Wszystko przez pandemię koronawirusa, która uniemożliwiła organizację m.in. wydarzeń kulturalnych. Z uwagi na to, że sytuacja nieco się poprawiła, a część obostrzeń zdjęto, produkcja dopiero teraz ujrzała światło dzienne.

Produkcja postanowiła już jakiś czas temu ostudzić nieco emocje fanów przygód agenta 007. Na długo przed premierą mogliśmy usłyszeć utwór promujący kolejną część formatu. Piosenkę o tym samym tytule wykonała Billie Eilish.

Gwiazdy na premierze filmu Nie czas umierać

We wtorek 28 września odbyła się światowa premiera filmu No Time to Die. Na uroczystej gali w Royal Amber Hall w Londynie pojawiło się mnóstwo gwiazd, a wśród nich przedstawiciele rodziny królewskiej – księżna Kate, książę William oraz książę KarolCamillą Parker-Bowles.

W środę produkcja po raz pierwszy zagościła na ekranach kin w Polsce. W wydarzeniu nie mogło zabraknąć osób związanych z rodzimym show-biznesem. Na czerwonym dywanie pozowali m.in. Olga Bołądź, Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Anna Wendzikowska, Andrzej Chyra, Andrzej Andrzejewski, Olga Chajdas, Kasia Adamik, Andrzej Pągowski, Eliza Gwiazda, Natalia Lesz, Stanisław Trzciński, Joanna Majstrak, Krzysztof Gojdź, Mateusz Damięcki, Karolina Bruchnicka, Robert El Gendy, Rafał Zawierucha, Beata Wiśnicka, Ilona Ostrowska, Michał Koterski, Dagmara Bryzek, Kinga Dębska, Sandra Staniszewska, Monika Goździalska oraz Maciej Stuhr.

Wszyscy prezentowali się pięknie bez wyjątku, ale uwaga wszystkich była skupiona na Katarzynie Warnke, która po urodzeniu dziecka nieco ograniczyła aktywność zawodową. Rzadko można spotkać ją na branżowych imprezach, jednak tym razem zrobiła wyjątek. Aktorka włożyła garnitur, w którym wyglądała bardzo elegancko. Pod marynarką miała ciemny top z głębokim dekoltem, który podkreślił biust, a spodnie z szerokimi nogawkami optycznie wydłużyły jej nogi. Warnke zrezygnowała z mocnego makijażu oczu, ale podkreśliła usta burgundową szminką.

Zdjęcia z premiery znajdziecie w naszej galerii.


fot. AKPA

fot. AKPA

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski - premiera filmu „Nie czas umierać”

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski - premiera filmu „Nie czas umierać”

Andrzej Chyra - premiera filmu „Nie czas umierać”

Andrzej Chyra - premiera filmu „Nie czas umierać”

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×