Plejada gwiazd na premierze ostatniego Jamesa Bonda z Danielem Craigiem. Kreacje lepsze niż na Oscarach

No Time to Die premiera

No Time to Die premiera

Kreacje gwiazd na uroczystej premierze filmu No Time to Die o przygodach Jamesa Bonda. Kto się pojawił? Zobacz galerię zdjęć.

Po ponad roku oczekiwania na ekrany kin wszedł film No Time to Die – w Polsce promowany jako Nie czas umierać, czyli ostatnia seria przygód Jamesa Bonda z udziałem Daniela Craiga. Pierwotnie premiera dzieła zaplanowana była na ubiegły rok. Plany pokrzyżowała pandemia i liczne obostrzenia z nią związane. Gdy sytuacja została nieco opanowana, zdecydowano, że dopiero teraz produkcja ujrzy światło dzienne.

Jeszcze zanim historia przygód agenta 007 trafiła do kin, mogliśmy usłyszeć piosenkę ją promującą. Utwór o tym samym tytule nagrała Billie Eilish, która na uroczystej premierze w Royal Albert Hall w Londynie była główną gwiazdą zaraz obok odtwórców najważniejszych ról.

Premiera Jamesa Bonda No Time to Die

Kto uczestniczył w jednej z najważniejszych premier filmowych tego roku? Wymieniając gwiazdy warto wspomnieć o Clarze Amfo, która skupiła na sobie uwagę mediów z całego świata, a to wszystko za sprawą kreacji eksponującej jej apetyczne ciało. Pojawiła się także  Ana de Armas w czerni, Lashana Lynch w spektakularnej, balowej sukni, i Lea Seydoux w kremowej kreacji zdobionej cekinami.

Nie zabrakło również członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Po czerwonym dywanie przeszli się księżna Kate, książę William oraz książę Karol z Camillą Parker-Bowles.

Już teraz wielu krytyków mody uważa, że kreacje gwiazd na premierze No Time to Die idealnie wpisują się w trendy obowiązujące na Oscarach, a nawet pojawiają się głosy, że goście prezentowali się lepiej, niż podczas tegorocznej edycji wręczenia najbardziej pożądanych w branży statuetek.

Zdjęcia w galerii.


Daniel Craig – No Time to Die premiera

Daniel Craig – No Time to Die premiera

Kate i William – No time to die premiera

Kate i William – No time to die premiera

Kate i William, Camilla i Karol – No time to die premiera

Kate i William, Camilla i Karol – No time to die premiera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×